Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért utálják...

Magyarországon miért utálják olyan sokan a homoszexuálisokat és a leszbikusokat meg a négereket?

Figyelt kérdés
febr. 17. 22:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%

A négerekkel kapcsolatban szerintem azért van így néhány ember, mert feltételezik róluk, hogy egy sajátjuknál primitívebb kultúra tagjai, mert ezt látták a tv- ben.

Sajnálom, hogy ez így van, nem lehet jó érzés négerként ilyen emberek közt élni.

febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
39%

“ Mondjuk én az ilyeneket sem utálom, csak rossz ránézni az aberrált bolondokra. Mert nem normális.”


Na, tessék kérdező. Amikor a fasi azt hiszi, hogy elfogadó, erre ilyeneket ír :D


Minél inkább keleten vagyunk, egyre több az ostoba, vesztes széljobber. Minden társadalmat ők tettek tönkre a történelem folyamán. Minden emberi jog ellen ők harcoltak.

febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
44%
#12 Ha elmebetegként viselkednek, akkor miért kellene normálisnak nézni őket. Nem a szexuális irányultságuk miatt nézik őket aberrált bolondnak (arról normál eseten nem is tudnánk) hanem a viselkedésük miatt. Arra pedig nem mentség, hogy ők LMBTQ stb-k.
febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
26%

12)

Kifejtenéd, miért fasiszta az idézeted?

febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem utáljuk őket.
febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem őket utáljuk, hanem a feltűnési viszketegségük miatti háborodott viselkedésüket. Ha normálisan viselkednek semmi baj velük. De amit a PRIDE-on művelnek, az polgárpukkasztás. Azért meg miért szeressem őket?
febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
50%
Az ország egyik leghíresebb homokosa abban a lépcsőházban élt (4-5 másik pasival egy lakásban) ahol én is lakom. Nem volt vele gond, az ajtók mögött történtek a dolgok ez így normális szerintem, az ő dolguk, sem engem sem a többi lakot nem érdekelte, pedig a srác hivatásos volt és ült is miatta többször. De amit az lmbt és társai csinálnak az a gyomorforgató. Ráadásul plusz jogokat akarnak maguknak.
febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
39%
#17 Mit csinálnak az lmbt és társai? De most konkrétan. Ne egy 1986-os felvételt mutass, hogy egy drag queen bement egy amerikai óvodába pls.
febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
43%

12)es semmit sem tud írni erre, mert természetesen nem fasiszta az adott idézete.

Szerintem a pride nem 'polgárpukkasztó', hanem simán undorító. De ne aggódj 12)-es!

Ez még nem fasizmus. Csak egy reakció a normális pszichétől eltérő zavarra.

febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
63%
#17 Nem plusz, hanem azonos jogokat akarnak maguknak.
febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!