Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan hogy tudják bevenni azt...

Sokan hogy tudják bevenni azt a sok hazugságot, ami az M1-en megy?

Figyelt kérdés

Hogy tudja valaki úgy végighallgatni ott a híreket, hogy nem indul be benne egyfajta kritikus gondolkodás, és minden infot ami ott elhangzik azt valósnak fogad el.


Pl én évente párszor tévedek oda. Tegnap Novák lemondása miatt kapcsoltam oda. De rögtön leesett, hogy itt is csak a Fideszt akarják piedesztáliára emelni, hogy milyen erkölcsösök, hogy lemondanak, bezzeg a baloldal, meg bezzeg milyen kudarcosak voltak a tűntetéseik....ember. Ha a "baloldal" nem lép, Novák még ma is elnök lenne. Nem önszántából mondott le, hanem Orbán lemondatta. Ez nem evidens mindenkinek?



febr. 11. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A hívőket azért nevezik hívőknek, mert mindent elhisznek, amit mondanak nekik.
febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MDaniel98 ***** válasza:
86%
Az M1-et (igazából ma már leginkább bármilyen TV-t) idősek néznek akiket még a szocializmusban arra kondicionáltak, hogy ami a tv-ben van az úgy igaz és a megkérdőjelezése bárminek amit a "nagy emberek mondanak" halálos bűn.
febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert fáj sokaknak gondolkodni, így inkább irányíttatják magukat.
febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most mondanám, hogy ok, szépen megvárjuk míg meghalnak, és akkor nincs ez a szavazóréteg. De sajnos sok fiatalabb is ennyire beveszi, szóval nem csak a korral van gond.
febr. 11. 10:48
 5/11 MDaniel98 ***** válasza:
83%
Viszont a fiatalabbak azért magabiztosan kezelik a technikát. Aki pedig konzervatív beállítottságú az ígyis-úgyis olyan médiatartalmat fog fogyasztani aki liberális az meg olyat.
febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyház sületlenségeit is beszopták az emberek évezredeken át. Ez már csak hab a tortán.
febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kérdező: ha valamit sokszor elmondanak akkor azt idővel egyre több ember fogja elhinni, alapvető pszichológia. Göbbels is megmondta már annak idején: "mondd el ezerszer és elhiszik".
febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Én szoktam nézni az M1-et, de csak youtubeon. Nem feltétlenül hazugság minden, ami ott van. Sőt, többnyire igazat mondanak. Csak a stílus, ahogy a szavakkal bánnak... Erősen az agymosásra megy.


Euronews is hasonló, csak az a másik csapatban játszik. Emlékszem sokáig hallgattak a gazdatüntetésről. Cserébe ezerrel nyomták, hogy a szélszőjobboldali nácik ellen (afd) tüntetnek a németek.

febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy agymosott fideszes ismerősöm megmondta: ő azért nézi, mert ott azt mondják, amit ő hallani akar, másra meg nem kíváncsi.
febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Én azért nézem, mert tudni akarok a baloldal hibáiról is.

Például, hogy milyen hanyag munkát végeztek a híd felújításnál.

27 milliárd forint ennyire volt elég.... [link]


Az ilyeneket a telex nem nagyon írja meg.

febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!