Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok ilyen esetben?

Mit tanácsolnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Megromlott a legjobb barátnőmmel a kapcsolatom 6 év után...:S már lassan 2 éve nem beszélünk, de még mindig gondolok rá, de ezek a gondolatok legtöbbször negatívak, mert elég sok szemét húzása volt (hazudozott, elárult, átvágott, ki akart közösíteni, az osztályképen összeszúrkálta az arcom :D :D...stb.) Tudom ezek írtó 'gyerekesnek' tűnnek, de még mindig bánt, még mindig bennem maradtak ezek a dolgok, és nem tudom, hogyan léphetnék túl rajta, főleg azon, hogy meg sem beszéltük ezeket,a 'barátságunknak' egyik napról a másikra lett vége mikor más suliba mentünk gimi után. Kérlek segítsetek!

Nagyon szépen köszönöm!


2010. okt. 25. 12:08
 1/3 anonim válasza:
100%

a barátok jönnek mennek...

magaddal törődj, valószínúleg őt nem érdekli a te lelki életed.. akkor ennek tükrében te se foglakozz az övével...

lassan rájössz, hogy a család fontossab lesz.. mint ezek az emberek...

2010. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, most már nem tudsz mit tenni, legjobb, ha megpróbálod elfelejteni, ami történt.
2010. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is igy jartam a regi baratnommel. Azota nem beszelunk, de most volt oszt.talalkozonk es ott persze beszelgettunk. Ha faj is, be kell latni, hogy jobb ilyen szinten, felszinesen tartani a kapcsolatot, mert ebbol nem lesz veszekedes. Akinek olyan termeszete van, hogy csak robban, mint a bomba, ha akarmi van es rajtad tolti ki a merget, nem fog valtozni, labtorlo leszel neki, annal meg jobb, ha nem vagytok baratok. Szoval a volt baratnod mar nem barat es ha belegondolsz, talan igy jobb.
2010. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!