Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Spanyolországban élni?

Milyen Spanyolországban élni?

Figyelt kérdés
10 éves távlatban szeretnénk kiköltözni. Saját lakás lesz, és a nyelvet is tanuljuk. De még sosem éltünk máshol, sőt én az egész eddigi életemet egy helyen, Budapesten éltem.

márc. 12. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ melyik részén, Madrid eléggé multikulturális város, rengeteg dél-amerikai van ott. A déli, tengerparti részén meg sok brit, skandináv ember él. Munkalehetőség nem annyira kiemelkedő, mint északabbi országokban, az időjárás kedvezőbb.
márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barcelonába fogunk menni. De igazából engem nem ezek érdekelnek. Hanem hogy például mennyire nehéz egy ügyet elintézni, milyen az orvosi ellátás ilyesmi. Tehát mennyire lehet ott komfortosan élni.
márc. 28. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!