Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek, ha nem...

Hogyan köszönjek, ha nem tudom letegeződtünk-e?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban társastáncra jártam, ahol nagyon szerettem a tánctanáromat. Ma bejelölt facebookon, és rámírt érdeklődni hogy mi újság velem.

A bökkenő az, hogy kb 5 éve találkoztam vele utoljára, és fogalmam sincs hogy letegeződtünk-e már vagy nem. Kb 25 év van köztünk, így aki akkor néni volt, most így 28 éves koromra már nyilván nem is olyan nagy a különbség, nem indokolt a csókolom :D

Most viszont nem tudom hogy szólítsam, hogy írjak neki vissza. Van valami tippetek? Nem szeretnék ciki lenni...



ápr. 3. 19:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*20 év van köztünk
ápr. 3. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban örülnék a helyében ha tegezve írnál.

Nekem 60+ nőként is, valahogy az a normál, hogy fb ismerőssel tegeződünk. Akkor is, ha fiatalabb, mint a saját gyerekem.

Másrészt a fiatal felnőttekkel ez a félig tegeződés nagyon ellenemre van. Mivel egy olyan fiatal felnőttel se kívánok magázódni, akit gyerekkorától ismerek, ha régen csókolom Kati néni is voltam nekik korábban, automatán szólok 18 - 20 éves korukban, hogy tegeződjünk.

ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy "tegeződhetünk?", és meg is van oldva :)

(biztos, hogy igen)

ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!