Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felvettem msn-re egy régi...

Felvettem msn-re egy régi lány ismerősömet, de nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

igazából nem is beszélgettünk szinte sose csak régen egy kicsit , de most valahogy még is csak felvettem msn-re .


de nem tudom mit mondjak neki , miről beszélgessek vele .


meg van egy másik lány is akinek pl most a kommentjében van egy szomorúfej , és 3 sírósfej . nem tudom mit mondjak neki sem, megkérdezzem hogy mi a baj? aztán mi ? Nem tudom miért vagyok ilyen régen mindkivel tudtam beszélgetni mindenről most meg nem


2010. okt. 26. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek veszel fel valakit, akivel nincsenek is témáitok?
2010. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs , nem is én akartam felvenni ő adta meg az msnjét azt mdta vegyem fel , de sztem teljesen felesleges volt nem is akartam vna vele msnen beszéni . most meg megfog sértődni hogy miért nem írok neki
2010. okt. 26. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a sok smiley összezavarja az embert, ugye. Próbáld élőben a kommunikációt, ha akkor sem megy, akkor inkább a világ dolgairól gondolkozz. Egyedül.
2012. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!