Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Még mindig lenézik a cigányoka...

Még mindig lenézik a cigányokat a magyarok?

Figyelt kérdés

Én magyar vagyok, magyarnak nézek ki és annak is kezeltek mindig..

De anyám nekem félig cigány és a zárt ajtók mögött nem élünk jól, ha megbízok valakiben és mesélek erről feljön nem egyszer a téma, hogy biztos roma családból származom és még ők sajnálnak le engem..


Én azt hittem már nincs ilyen és hogy fontosabb, hogy milyen az ember. A családom tagjai becsületes, sőt különleges emberek, de csak addig vagyunk jók a magyaroknak, amíg kerüljük a saját rokonainkat és úgy teszünk mintha jobban élnénk :-)


Azt reméltem jobban számít, hogy milyenek vagyunk és hogy büszke magyarként vállalhatom, hogy a nagymamám egy becsületes, dolgos cigány nő és a lánya (az anyám) számomra a legszebb gyémánt, az akire én mindig büszke leszek


21 éves fiú/férfi



ápr. 14. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem a cigányokat nézik le a magyarok, hanem az igénytelen, tanulatlan, munkakerülő, a másokkal együttélésre képtelen cigányokat nézik le. Hozzáteszem, hogy az ilyeneket a tisztességes cigányok is lenézik tudtommal. Az, hogy sokan általánosítanak, sajnos egy elkerülhetetlen jelenség.
ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
ez a kérdés egy libcsi provokáció
ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
Persze hogy lenézzük őket.
ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A normális cigányokat nem nézik le a magyarok, de mivel ilyeneket nagyítóval kell keresni, marad a tapasztalati ítélkezés.
ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Normális ember nem néz le senkit csupán az eredete vagy a bőre színe miatt.

Én mindenkinek adok esélyt és emberként tekintem és tisztelem.

Senkiről nem gondolom, hogy felsőbbrendű bárkinél is!!

Ha valaki nem így gondolkozik akkor ott fejben van a hiba és nem az embertársánál. Még ilyet...

ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem, csak aki olyan.
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!