Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják az idősek, hogy...

Miért mondják az idősek, hogy a mai fiatalok milyen bunkók?

Figyelt kérdés

Éppenséggel van köztük is jópár akikről, ugyan ezt el lehet mondani.

A minap mentem ki egy üzletből ahol tolóajtó van, jön velem szembe egy idős nő (60-70 éves), láttam hogy messzebb van ezért igyekeztem előre, erre ő is belehúzott és nekem lökte az ajtót. Beszóltam neki, hogy köszönöm szépen, erre visszaszól nekem, hogy van is mit...

Majdnem visszafordultam, de annál többre tartom magam.

Tényleg egyre hülyébb az ember minél jobban öregszik?


2010. okt. 28. 20:10
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
58%

Tényleg egyre hülyébb az ember minél jobban öregszik?


Igen, sajnos.

2010. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%

én is mai fiatal bunkó vagyok, és imádom a fent leírt típust :))

hát ez a korosztály nem tud ám a jól bevált kategorizálási kényszerein kívül semmi másban gondolkodni

2010. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

A bunkóság nem korhoz kötött. Bár van benne igazság, hogy a mai fiatalok bukóbbak, mint voltak, pedig "csak" 25 vagyok. De többet megengednek maguknak mint anno 10 éve én.

Hát és bizony az öregeknél is vannak bunkók.

Szóval nem tudom a választ. :)

2010. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Az öregséget a konkrét idő és a világban végigmenő dolgokkal kötném én össze. Most ez relativ, hogy ki miért bunkóza le a másikat. Én csak húszan éves vagyok, de már most azt mondom amit annak idején nagyanyáink mondták, hogy a világ el van menve egy fele. Majd te is idősebb leszel ugyanúgy fogod érzekelni, és meglátod, hogy neked sem lesz más a véleményed, mivel a világ az nem áll, csak megy megy előre..és nézd meg az irányzatot..Persze a régi időkhöz viszonyitva semmi nem volt igy, és mire oda kerülünk addigra mi is el fogunk borzadni..Várom, hogy még mikre képesek a világ alkotói:)))
2010. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Apumra is azt mondták az akkori idősek (akik már nem is élnek) hogy bunkó hippi, szóval ez mindig így van. Generációs különbség, idős, zárkózott, konzervatív embernek minden új félelmetes, idegen.
2010. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
31%

"Tényleg egyre hülyébb az ember minél jobban öregszik?


Igen, sajnos."


Tudod én 70 éves vagyok és sehol se vagy hozzám képest.

2010. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Talán azt remélte az idős nő, hogy átengeded az ajtón, tekintettel a nemére vagy a korára. Talán náluk még így volt szokás.
2010. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

Amikor fiatal lány voltam,az idősek szemében harsányak,szemtelenek voltunk,akik szégyellhetnék magukat mert miniszoknyában vannak,és nincs sem harisnya sem melltartó rajtuk..Most 40 évesen néha én is csak pislogok,hogy hová kerültem,hiszen a legtöbb fiatal tényleg olyan amilyen.Sokszor égnek áll a hajam,hogy már fel sem kell öltözniük,hogy kitárják magukat..Szóval az idő haladtával nekem is lettek rigolyáim..(bár nem csinálok olyat,hogy rátolom valakire az ajtót)

Hidd el nekem,mire te is idős leszel,lehet,hogy te sírni fogsz a fiatalok láttán.Vagy ki se mersz menni majd a lakásodból..

Annak a srácnak aki az idősek halálát kívánja az meg tényleg durva,hiszen ilyet az ellenségünknek sem kívánunk..És ha te halsz meg idő előtt,vagy a szüleid..(na egy ilyen hozzászólás nálam már súrolja a bunkóság határát)

2010. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
34%

"ez a korosztály nem tud ám a jól bevált kategorizálási kényszerein kívül semmi másban gondolkodni"


Gondolkodni nem korosztály gondolkodik, hanem az egyén!Magad árultad el hogy csak kategorizálni tudsz! Nem zavar?

70 éves.

2010. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%
Én 24 vagyok de már most elsirom magam egy tizenéves láttán pl. egy bulis helyen ahol megérkeznek egy éppen punci eltakaró szerkókba..szóval..még mi lesz...:))) Ez a nagy kérdés. Ti se reménykedjetek hogy majd jobb lesz a véleményetek.
2010. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!