Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják a mai nemzedékre...

Miért mondják a mai nemzedékre hogy olyan nagyon erkölcstelenek és hogy a mai fiatalok túl korán veszítik el a szüzességüket, amikor régen is ez volt csak nem beszéltek róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 17:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

A beszélés elég nagy bűn...

Attól, hogy beszéltek vagy nem beszéltek, nem lesz jobb, csak a régi is szar marad.

Ja és kevesebb hülye volt, nem ez volt beállítva jónak a média által.

2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
18/F vagyok, és szűz. Nem zavar, szerintem ráérek 30 éves koromban is elveszíteni azt.
2011. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

30 évesen akarod elveszíteni?! LOL


amúgy igaza van a kérdezőnek, régebben már 14-15 évesen házasodtak sokan, aztán 17-18 évesen jött a gyerek........mondjuk talán nem kXrtak sokan össze-vissza mindenkivel, mint ma egyesek...

2011. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Azért ne 30 ,de egy 20-22 már biztos ,hogy jobb lenne mint 17 évesen amikor még azt sem tudod mi fán terem a mogyoró:P
2011. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Régen is voltak okos feltalálók, meg olyan emberek, akik buták voltak, mint a segg és beszélni is alig tudtak, mert nem volt szavuk. De most ezt súgározzák, hogy ez a helyes, a többi pedig ciki vagy nyomorék.
2011. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

tévedésben vagy, régen nem volt ez.

régen a fiatalok házasságot kötöttek, családot alapítottak.

és ekkor kezdtek el "házas életet" is élni, (innen ered a kifejezés)

amióta van fogamzásgátlás, azóta van "szabad szerelem"

azóta egyre jobban megváltoztak a társadalmi szokások is.

ma sajnos egy élvezet centrikus világban élünk, ahol a legnagyobb érték az, hogy minél több jót "elfogyassz".

ezért nevezzük fogyasztói társadalomnak.

ma már divat könnyű nőnek lenni, éppen ezért.

abban igazad van, régen is voltak ilyen asszonyok.

de őket a társadalom nem fogadta el.

2011. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Miért baj, hogy 30 éves korom körül szeretném, (vagyis nem szeretném, csak szerintem ráérek arra még) elveszíteni? Arra is gondoltam, hogy örök szűz leszek.:)


Még discoban sem voltam, nem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, stb... Így érzem jól magam.

2011. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond 66%, te vagy a normális. Akkor veszíted el, amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje, nem amikor pár barom azt kívánja.
2011. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Régóta foglalkoztat ez a kérdés.

Szerintem ezt így nem lehetne kijelenteni. Némely téren kicsit lazult, néhol meg kicsit erősödött az erkölcsösség. Régen is voltak sokak által erkölcstelennek ítélt dolgok. Régen pl. több fiatalkori teherbeesés történt, mint ma. Azért én a 30 alatti ismerőseim közül egyetlen egyet ismerek, aki 18 éves kora előtt esett volna teherbe. Régen ez jóval gyakoribb volt. Ezek nagy része nem kívánt terhesség volt persze.

Az is igaz, hogy ennyire nem volt minden a szexre kiéhezve, mint most. Tizenegynéhány évesek már úgy szopnak, mint a vacuum cleaner, sokaknál már a sorrend az, hogy előbb szopás, aztán járás, és azután szerelem. Köszönhető jórészt a médiának.

Viszont az is igaz, hogy régen is voltak, akik jó fiatalon veszítették el, csak ez akkoriban nem minősült menőnek, mint ma...

Szóval szerintem lényegében nem változott (sokat) a világ ebből a szempontból.

2011. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Lassan már ott fogunk tartani, hogy 15 éves gyerekek öngyilkosak lesznek, mert nem sikerült 14 évesen elveszíteni és tönkre ment az életük...Húh te borzasztó...

Régebben is volt egy olyan kérdés, hogy valaki cikinek tartotta hogy szűz, bántották miatta és azt kérdezte, hogy hogyan kell jól leszopni egy idegent a wc-ben?:SS

Bassz...

2011. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!