Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Kérdésed túl...

Miért van ez? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

félek az emberektól, de ezt ne ugy értsétek hogy meglátok egy embert és félek tőle. hanem zavarban vagyok mindig, nem szólok hozzá amikor barátnömmel vagyok és oda jönnek.

nem értemm miért van ez :S


2010. okt. 28. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízol az emberekben.

Félsz a csalódástól, visszautasítástól.

Félsz, hogy hülyének néznek, vagy ilyesmi.

Ez általános emberi vonás. Csak van akinél erősebb. Én is ilyesmivel küzködök.

Pl. emiatt van az is, hogy ha tetszik egy lány, nem mersz a szemébe nézni, nem tudsz megszólalni a közelében és nem mered bevallani.

Félsz a visszautasítástól.

Inkább a hallgatásba burkolódzol, ahelyett, hogy megpróbálnád a lehető legjobbat kihozni a dologból.

2010. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nem értem miért van ez:S barátnőmmel olyan jól el vagyunk ha el megyunk bulizni, ha oda jönnek az ő barátjői akkor én hallgatok inkább odébb álok:Sigen lehet félek hogy hülyének nézznek vagy nem tom.a vissza utasitástól is félek, tetszik egy fiú de nem merem neki megmondani, mert félek h ő neki én nem tetszem......:S
2010. okt. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!