Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen emberrel mit lehet...

Ilyen emberrel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

a sörözőbe,ahol dolgozok,jött egy srác,aki egésznap a játékgépet nyomta.bent tilos a dohányzás,ennek ellenére vagy egy doboz cigit elszívott bent.mikor rászóltam,elküldött a k..anyámba,úgyh meghúztam magam,de mások is rászóltak,majdnem verekedés lett.semmit nem fogyasztott,csak beszedett valamit,egy kis dobozból,aztán elkezdett ordibálni,csak úgy.aztán teleokádta a kocsmát,hívtam a főnököt,ő kikísérte,de biztos h visszajön.

ez az ember ki-be jár a börtönből,egy piti bűnöző.félek tőle.

L/22


2010. okt. 29. 14:50
 1/2 anonim válasza:
szerintem ha legközelebb is betéved és balhét csinál vagy anyagi kárt akkor arendörséget is ki lehet hivni
2010. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha így ki-be jár a börtönből, az egy dolog amit lehet tenni, hogy befelé terelni.
2010. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!