Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tud csinálni a denevér...

Mit tud csinálni a denevér egy emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy denevér az udvaron, és nem merek focizni, ha focizok, akkor szerintetek bánt, vagy nem csinál semmit sem...

Hozzáérni, vagy elzavarni viszont nem merem...


2010. júl. 13. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a denevér csak megijeszteni tudja az embert, bántani nem :))


ha véletlenül rád repül, az is csak véletlen és szegény sokkal jobban meg fog ijedni, mint te. Nyugodtan focizz és legyél az udvaron, mert nem bánt! Rovarokat, bogarakat esznek, még örülhetsz is, hogy megeszi a vérszívó szúnyogokat ;)

2010. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
hát milyen messze van az a focipályától? szerintem tuti nem fog bántani, attól még inkább ha bántod.
2010. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! megy a plusz
2010. júl. 13. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is vannak az udvarban és én direkt odamegyek hozzájuk vagyis a közelükbe és semmit nem csinálnak , néha jó közel jönnek de azt se miattam hanem mert gondolom egy rovarfélét kerget éppen :D szép állatok és nem bántja az embert :D szeretem hallgatni is őket , tök fura hangjuk van :D
2010. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan csak a filmekben van, hogy a denevérek az emberek haját eszik! :)
2010. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Feléd sem fog repülni, főleg hogy nappal alszik mint a tej.Akár zsonglőrködhetsz is az udvaron.
2010. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

és ha véletlenül rárúgom a labdát?

vagy ha hangosan focizok?

akkor se csinál semmit?

2010. júl. 13. 15:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A mozgó tárgyra reagál mert a radarjával érzékeli.De azt is hogy túl nagy hozzá képest.
2010. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már miért bántana? Először is éjszakai állat, másodszor rovarokkal táplálkozik, harmadszor ultrahanggal tájékozódik így pontosan tudja, hogy ott vagy. Nem fog neked menni. :-))
2010. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Huhh...félek, de ezmiatt nem fogok benn punyadni, remélem tényleg nem lesz semmi baj! :)
2010. júl. 13. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!