Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a 7. kerületrő...

Mi a véleményed a 7. kerületről és Zuglóról? Jó itt élni? Veszélyes a környék? Ért már különösebb atrocitás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott nőttem fel. Azt leszámítva, hogy egyszer egy nyár alatt 3 autórádiónkat lopták el, és hetente leszívták a benzinünket, soha nem történt semmi, ez is 15 éve történt. Igaz, ez a kertes házas rész, lakótelepen nem tudom, mi van.

Csak érdekesség: a szomszéd utcában van a cigányoknak fenntartott Máltai Szeretetszolgálat, csomóan vannak, és így sem ért még minket soha semmilyen, sem szóbeli, sem tettleges attrocitás.

2010. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tojasleves ***** válasza:

Én a 7. ben lakom és a 8. ban dolgozom.

Eddig nem volt különösebb bajom a hetedikben, ellen ben a 8 ban 3 cigány belémkötött, a pénzemet akarták, de gázsprayt kaptak.

2010. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hetedik kerület bár pici, de nem egységes, a Károly körút is az, meg a Garai tér is. Ez utóbbi rosszabb, de nem vészes. Velem soha semmi nem történt, da hallani hallottam már fényes nappal nyakból láncletépős eseteket. Zugló se egységes, vannak kifejezetten elegáns kertvárosi részei.
2010. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!