Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapest vagy Veszprém?

Budapest vagy Veszprém?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, ki melyik városban lakna szívesebben, és miért?

Én most Pesten tanulok, és tetszik a nyüzsgés, igaz néha sok a zsúfoltsága. Veszprémmel is szimpatizálok, de nem ismerem annyira.

Kort is írjatok


2010. nov. 3. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszprém. Nem tudok magyarázatot adni, engem nagyon megfogott.:)
2010. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszprém..mégse olyan nagy a pörgés mint Pesten.. 16L
2010. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Veszprémben lakom és nem szívesen költöznék fel Pestre. Ugyan itt nincs annyi rendezvény meg bevásárlóközpont, mégis mindent megkapsz, amire szükséged van. Pesten én nem tudnám elviselni azt a rohanást, itt sokkal nyugodtabbak az emberek
2010. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét helyen éltem, számomra egyértelműen Budapest. Egyszerűen Veszprémnek nagyon hamar érezni a korlátait.

Jelenleg Budapesten lakom, úgy választottam lakást, hogy 10-15 perc alatt benn legyek a városközpontban, mégis egy nagy park mellett lakom, csupa fákat látok itt mindenhol, ismerem az embereket, ugyanúgy hoz át a szomszéd néni sütit, mint egy kis faluban :)

Ugyanezt Veszprém is megadhatja, de!

Budapesten van lehetőség szinte mindenre, amire csak szeretnéd, el kell ismerni, hogy sokkal jobb iskolák vannak itt, és sokkal több munkahely. Sokkal több lehetőség van művelődésre, szórakozásra, bulizásra...


Szerintem mindenképp az a jó megoldás, hogy Pesten, de valahol nyugisabb környéken lakni. Ahonnan könnyen be lehet jutni a belvárosba, ha kell.

2010. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 4. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!