Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire értitek azt mikor írjátok...

Andi177 kérdése:

Mire értitek azt mikor írjátok, hogy Budapest büdös és sok bunkó van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szmogra, a rengeteg kutyaürülékre, a hajléktalanokra az aluljárókban, a sok nem idén barnultra, akik csapatokban járják a várost.


Én szeretem egyébként, de a hibáit is látom.

2011. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
A szmog és a kutyaürülék, valamint a hajléktalanok a szagukkal iszonyatos bűzt tud csinálni. A sok bunkó például az, aki az ajtónk előtt lévő gyerekrollerba beállítja az üres sörös dobozát, vagy a cigi csikket szétdobálja a lécsőházban, meg kidobálja az ablakon, hátha eltalál vele egy arra sétálót.
2011. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A szmogra, a rengeteg kutyaürülékre, a hajléktalanokra az aluljárókban, a sok nem idén barnultra, akik csapatokban járják a várost.


- Szmog, az van bőven

- Kutyaürülék. Ezt azért összeszedik, egyre több helyen van kuka, stb hozzá. Én nem léptem itt kutyasz@rba, és kerülgetnem sem nagyon kellett.

- Hajléktalan, hát...akad :)

- Nem idén barnultak. SZabolcs megyéből jöttem, és ahol laktam, ott arányaiban sokkal több volt.

2011. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg egy kisebbségi sem lakik a lépcsőházunkban, sőt kivételes lépcsőház vagyunk, mert mindenki, aki nem nyugdíjas, vagy kismama az dolgozik. Tehát mondhatnánk, hogy rendes dolgozó emberek, de mégse!!!!!
2011. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én a bunkót onnan tudom csak hogy uncsimék is bp-ek ....

és az idősebbik unokatesóm tényleg olyan egy paraszt basszus ....

nálunk vannak,erre még beszól nekem hogy milyen hülye vagyok meg milyen dagadt meg minden! :O

hát komolyan ilyenkor a kezét kitörném ....

meg van néhány budapesti ismerősöm,és ők is olyanok hogy ... jó,jófejek úgy általában,meg minden,de ilyen naponta vannak olyan kiírásuk facebookon hogy -Nah megyünk azt szétverjük azoknak a g.ciknek a fejét meg mitudomén ... és ha megkérdezem hogy mi a baj? még csak természetes hogy valami piti dolog miatt ... pl hogy ugyanolyan táskája van,azért képes megverni a haverját ... bár lehet hogy csak nekem vannak ilyen bugyuta ismerőseim :D

13l

2011. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, friss az élmény, három hete mentünk a Balcsira, gyerekek, hogy ott milyen tiszta a levegő! Le volt húzva a kocsiban az ablak, késő este volt már, nem győztük szagolni, h milyen finom illat.


Sajnos hamar hozzászoktunk:(

2011. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lemész a villamosmegállóba, ha a Combinó véletlenül késik egy percet akkor már az emberek nézegetik az órájukat meg cöcögnek hogy nekik erre nincs idejük! Bejön a villamos akkor mint a hangyák odarajzanak az ajtókhoz mintha az életük múlna rajta meg mintha nem 2 percenként járna a villamos és egyébként is nem várná meg a sofőr amíg mindenki felszáll! OK, de felszálltál életed kockáztatásával, de mögötted jön épp egy nyugdíjas, aki kintről kiszúrt egy üres széket a villamos belsejében és mint egy atomtorpedó töri magának az utat befelé a szék felé, hogy ezt egy megállóval később, amikor leszáll, kifelé ugyanezt elismételje, közben cögöve hogy milyen bunkók az emberek, nem hagyják leszállni. Természetesen mindezt úgy, hogy 6 szatyor, 3 karácsonyfa, 45 és fél karalábé, különböző ismeretlen rendeltetésű faeszközök és azonosítatlan repülő tárgyakat lóbál a kezében. És mindezt reggel nyolckor, még véletlenül sem ér rá fél órával később vagy korábban menni, pont a munkába/suliba igyekvőkkel egy időpontban kell hazahoznia a 20 kg krumplit a piacról!

Ja és ha esetleg olyan száll fel a villamosra akit már csak a szentlélek tart életben, és át mered adni neki a helyed, olyan 20 perces fejmosást kapsz, hogy mégis mit képzelsz, hogy öregnek nézed, hogy csak na...


Egyébként nem csak ez tényleg bunkók az emberek de nekem az a fásultság üresség a fura ahogy az életüket élik. Egy olyan városban laknak ami tele van emberrel mégis úgy élik, mintha tök üres lenne. Nem vesznek tudomást a másikról.


Nem szeretem Pestet de szerencsére nem sokat kell ott lennem :S

2011. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tényleg büdös én is Szabolcs megyében lakok szóval ez se az az a nagyon tiszta és rendes környék, sőt!!! De még itt sem szarik senki a belvárosban a járdára! Pesten viszont tele minden vele!
2011. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

arra hgoy mindenhol szemét és csikk. Budapest legnépszerűbb terein, és azokon áthaladó tömegközlekedések ezernyi bolond van. de tényleg. máanyagkanálhoz beszélnek, gumikacsát próbálnak lenyelni, stb.

akkor nagyon sok cgány van. a cgány jelzőt persze nem a tisztességes fajtákra értem, hanem az aranyláncos, kiabálós, hangosanzenehallgatós, kötekedős fajtára. akik belédkötnek a buszon, stb.


ezenfelül én még nem szeretem mert nehéz elhelyezkedni, és valahogy el van zárva a világtól.

2011. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ezenfelül én még nem szeretem mert nehéz elhelyezkedni, és valahogy el van zárva a világtól."


Ez inkább a vidéki kisvárosokra, falvakra igaz szerintem.

2011. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!