Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm?...

Miért ilyen a barátnőm? Minden hónapba eljátsza ez és már unom h a végén engem hoz ki hibásnak (lány-lány barátságról van szó)

Figyelt kérdés

Minden hónapba mondja h menjünk el buliba vmelyik hétvégén. Meg is beszéljük h ekkor és ekkor elmegyünk buliba,de aztán lemondja,h nincs kedve,pénze vagy ruhája. Hiába mondom h vegyen fel vmi régit ugyse tudják h nem uj,meg h van egy csomó olyan hely ahova belépő se kell,meg nekem van egy kis pénzem,majd én veszek piát,nem tetszik neki.

A múltkor is vásárolgattunk vett is egy tök jó felsőt,h hétvégére felveszio de persze nem mentünk sehova. Most is mondtam neki h akkor este mi lesz,erre h nincs ruhája. Mondom neki h vegye fel azt amit multkor vett,de az nem jó mert nem új.

Unom h mindig eljátsza ezt,és ha én meg elmegyek nélküle msáik barátnőmmel,akkor műásnap mikor csörget és nem ugrok egyből msn-re már mondja h megint nélküle mentem el buliba,meg szemrehányóan mondja h minek ittam annyit este,akkor fel tudnék kelni időbe.


2010. nov. 6. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom, hogy miért ilyen, de az biztos hogy önző és irigy.
2010. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
Mond meg neki, h mit gondolsz erről az egészről..te állandóan hívod ő mindig lemondja akkor szerinte ucsörögj otthon vagy mi?? ne is hívd el őt bulizni többet inkább azt mond neki h "megyek bulizni, jössz?" és akkor vágni fogja ha nemet mond te amúgyis elmész
2010. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne hívd többet bulizni,majd magától rájön,h nem jó neki egyedül és várd amíg ő keres. Amúgy nem értem miért ilyen de önértékelési zavara is lehet... főleg amit írsz h azért nem akar menni mert nincs ruhája... lehet h kissebbségi komplexusa van stb.. meg lehet irigy rád.
2010. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik barátnőm ezt csinálja és baromi idegesítő!! Pedig én nagyon bele tudom élni magam, ha már megbeszéljük, hogy megyünk.
2010. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mindig ő az aki kitalálja h menjünk! Most is,én meg már lemondtam minden más programot ahova hívtak,és most itthon dekkolhatok. Pedig tökre beleéltem magam már. És már másik barátnőimmel se tudok menni,mert már nem férek be egyik kocsiba se.
2010. nov. 6. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

talán magánéleti problémái vannak.

Biztosan tényleg szeretne menni,csak aztán elmegy a kedve valami miatt.Nem lehet,hogy a szülei nem engedik,csak nem meri elmondani?!

Vagy szegény tényleg csóró,és sajnálja a pénzt kidobni ilyenekre?

Nem tudom,én voltam már ilyen helyzetbe,és inkább nem mentem bulizni,minthogy anyámtól kérjek.

Mindenesetre,ha igaz barátok vagytok,akkor bizalmasan ülj le vele beszélgetni,mert nem tudhatod mi van a háttérben.

Az is lehet,hogy semmi,csak simán hülye,de az is leeht,hogy komolyabb problémái vannak,és jó lenne,ha meghallgatnád.

2010. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!