Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fiú-lány barátságról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, most megismerkedett egy csávóval akivel nagyon jó barátok letettek és most találkoztak is, engem meg megesz a féltékenység.. úgy érzem mintha ő fontosabb lenne mint én:S persze lehet h nem így van, mondja ha nagyon szeret, de egyfolytába veszekszünk ezmiatt..:(
2011. máj. 27. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, bízol benne, de legalábbis ne mutasd ki, hogy féltékeny vagy, az csak veszekedést szül. Nem beszélve arról, hogy bizalmatlanságot sugárzol felé és erre rámehet a kapcsolatotok.
2011. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de attól félek h meg fogja szeretni mert ő olyan típus aki hamar szerelembe esik:)
2011. máj. 27. 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy érzed, akkot valszeg úgy is van.

Halgass az ösztöneidre.


Szerintem fiu-lány között ritka a barátság. Ha van is, akkor többnyire a srác meleg.

2011. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

A szerelem jön-megy. Ez a természete. Félj, ha félni akarsz. Félj, ha sebezhető vagy....


Fiú-lány barátság meg akkor jó, ha a szex is belefér (bocsi fiúként így szoktam lenni).

2011. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:

ne féltékenykedj, mert pont azzal sodrod Te magad a megértő és sosem cirkuszoló barátja karjaiba. egyébként akárki akármit mond, lehetséges fiú-lány barátság. nekem is van ilyen, már 10 éve tart. igaz barátom, az életemet kockáztatnám az övéért, amíg van egy szelet kenyerem, addig neki is van, és ez visszafelé is így van. nem meleg, mielőtt ezt mondanátok :) és nem volt szex, nem is lesz (házasok vagyunk mindketten).


szerintem mindenkinek él valahol 1-2 igaz barátja. hogy milyen nemű, mellékes. a barátságban éppen az a szép, hogy tiszta, nem szennyezi be sem önzés, sem testi vágy mint a szerelmet. lehet, hogy ő most találta meg az ő igaz barátját. ne foszd meg ettől, és ne idegeskedj, mert árt a szépségnek :)


29/N

2011. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
éremm, de ő még csak 16 éves, és szerintem az a vágy hajtja h ismerkedjen meg és pasizzon vagy nemtudom:)
2011. máj. 27. 12:05
 7/9 napietus ***** válasza:
kegyetlen leszek és őszinte: nem valószínű, hogy bármelyik lány azzal öregedne meg, akivel 16 évese összejön. ezvan. de ameddig tart, lhet szép, ha nem üldözöd el a félékenykedéseddel. sőt, még az is lehet, pont Ti lesztek a kivétel, ami erősíti a szabályt. ez kettőn áll.
2011. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem létezik fiú-lány barátság...egyik fél mindig többet akar
2011. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem fiu-lány között ritka a barátság. Ha van is, akkor többnyire a srác meleg."


Ezekszerint ha csak noi dolgozokkal vagyok korulveve, akkor vagy haremem van, vagy buzoar vagyok? Marha jo a logikad ocsem:D

2011. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!