Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a melegeket...

Miért van az, hogy a melegeket szinte mindenki gyűlöli és nem tudják elfogadni őket, de a leszbikusokat a többség elfogadja?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sem meleg, sem leszbikus.

Én se szívlelem a melegeket, sőt, kifejezetten irritál ha a társaságomba keveredik egy, de csak ezért nem ütném meg.

A barátaim/ismerőseim is így vannak ezzel, gyűlölik őket.


Ellenben a leszbikusokat nem. Megkérdeztem pár embert (természetesen nem az utcán) a baráti társaságomból egy sörözés alkalmával, ahol voltak fiúk is lányok is vegyesen. A lányok közül mindenki azt mondta, hogy nekik semmi bajuk a leszbikusokkal, a fiúk közül meg még inkább.


Mi lehet az oka ennek a különbségnek? Én magamban tudom miért van ez, de nem tudom szavakba önteni...


Köszi, F/17.


2010. nov. 7. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát gondolom annak is köze van, hogy gusztustalanabb módon tudnak egymással közösülni, ellenben a lezbikusokkal.
2010. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Mert arról senki sem tehet, hogy mitől bukfencezik egyet a gyomra. Én sem tehetek róla, ha undorodom valamitől.

Egyébként pedig egy nő, aki leszbikus és fiúsan öltözik róla még nem feltétlenül gondolják, hogy egy leszbi, viszont ha egy férfi nőiesen öltözik, mert homokos, az kisminkeli magát és szándékosan provokálja az embereket. Ha megnézed a melegfelvonuláson is többségben ők csinálják a cirkuszt.

2010. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%
ha te nem vagy meleg, és fiú vagy, akkor nem vágom hogy mit nem értesz ezen :D
2010. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ezen énis gondolkodtam már...

A pasik hajlamosabbak az ítélkezésre.. ezért hallani többet a melegekröl is szerintem.

De igazából a nöknél is sokan utálják a leszbikusokat...


Én is az vagyok úgyhogy tapasztalat :D

2010. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

17:42 Félreértettél. Én ezt kifejezni nem tudom, szóval nem tudom szavakba önteni, hogy miért utálok egy meleget, mikor a leszbikus is ugyanolyan, csak nőben. :D Tehát lehet sorolni a különbségeket, de lényegében mindkettő a saját neméhez vonzódik, viszont a leszbikusokkal nekem sincs semmi bajom, de egy melegtől meg irtózok. Na, nem tudom megfogalmazni, bocs. :D

Köszi a válaszokat.

2010. nov. 7. 18:03
 6/22 anonim ***** válasza:
en teljes mertekben egyetertek veled kerdezo,es en sem ertettem meg soha. a budos eletben nem is fogok ra valaszt kapni.
2010. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Most adtam meg a választ, de akkor megpróbálom átfogalmazni. Két férfi ha meleg akkor az egyikük akarva akaratlan női szerepbe kényszerül. Gondolom ezt nem kell kifejtenem, mindenki érti. Két nőnél nem feltétlenül kell egyiküknek sem férfiként viselkedni, mindkettő marad nő. A férfi szerep mindig is egy erős, biztos szerep, ha ebből a férfi kiesik és női szerepben van az egy heteroszexuális férfi és nő számára is eléggé gusztustalan, mert akarva válik ilyenné. Ez okozza az undor érzetet.
2010. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Ha egy férfi lát két nőt, ahogy kényeztetik egymást, akkor beindul a fantáziája, beszállna a játékba, de ha egy nő lát két férfit szeretkezni, akkor véletlenül sem jutna eszébe, hogy beszállna harmadiknak. A lányok között sokkal közvetlenebb a testi érintkezés, nem a szexre gondolok, hanem, hogy kézen fogva sétálnak, puszit adnak egymásnak, megigazítják egymás ruháját, haját stb..., ezek fiúk között már túl közeli kapcsolatot jelez.

Más társadalomban az is teljesen elfogadott, hogy több feleség van, valószínűleg az ágyban egyszerre többen is osztoznak, egy férfi, több nő. De több férj nincs sehol.

2010. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Mert esztétikusabb látvány két smárolo csaj mint két pasi,és biztos benne van az hogy a nők gyengédek akár eggymással is de egy srác legyen kemény meg minden főlleg más srácokkal szemben.
2010. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Vígasztal, ha én ezzel fordítva vagyok? :D :)

Amúgy: a férfiak többsége utálja a melegeket, viszont izgató tud számukra lenni a leszbi kapcsolat. A nők többségében nem törődnek ezekkel. (Szerintem)

2010. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!