Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteroktol kérdezem. Elitélite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroktol kérdezem. Elitélitek a leszbikusokat, melegeket? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

Hisz nem ártanak nektek, csak ugy szeretnének élni ahogy nekik természetes.

Ahogy a heteroknak az a természetes hogy ellenkező neművel vannak, ugy nekik az a természetes hogy azonos neművel.

Miért nem lehet békében élni egymás mellett?

Miért kell öket elitélni?

Azért mert homoszexuálisak?

Nem ők döntenek arrol hogy ők most ilyenek, hanem igy születnek....szoval még hibáztatni sem lehet öket, hisz nem ők akartak ilyenek születni.


Köszönöm elöre is a normális válaszokat!


2010. máj. 28. 22:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
14%
Lezbikkel semmi bajom
2010. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
59%
nekem nem azzal van bajom ha vki homokos mert arrol nem tehet hanem azzal ha ezt nyilvánosan kimutatja. engem az nemérdekel h magánéletükbe micsinálnajk de ne vonuljanak fel ne legyenek kihivoak ne smároljanak az utcán mer undorito 2 férfi 1ütt:S
2010. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
tuti férfi vagy! :)
2010. máj. 28. 22:20
 4/53 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs bajom velük egészen addig, amíg nem kezdik el mutogatni magukat. Értem ezalatt: kirívóan viselkednek, smárolnak - és nem egy csók, hanem amikor már majdnem dugják egymást előttem (ez heteróknál is zavar). Kézen fogva járás, egy-egy csók, ölelés - ezt még tudom tolerálni.
2010. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
23%
a leszbiket nem utálja senki mert az jóóóóóó, a b*zikat azért mert az undorító, ez most olyan hogy te se lennél egy légtérbe egy talicska sz*rral pedig nem árt neked semmit
2010. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek az utolsó válaszolóval, engem sem zavarnak addig, amíg zárt ajtók mögött csinálják, amit csinálnak (és nem kezdenek ki velem :P)

DE mivel nem a homoszexualitás a normális, nem értem miért kell mutogatni magukat, stb. Szerintem igenis rossz hatással vannak a gyerekekre is, és én soha nem engedélyezném, hogy homoszexuális pár gyereket vállaljon (fogadjon örökbe), mert milyen példát mutat az ilyen.


Igen, én nem tudom és nem is akarom elfogadni őket.

2010. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a 22.20-sal értek egyet! :)
2010. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
13%
nem itélem el de ne mutogassák magukat az utcán és ne csinálják a fesztivált hogy mert ők lassan több jogot, sőtmitöbb szinte kiváltságokat akarnak azért, mert ferdék a hajlamaik.... ha már ilyen betegek legalább ne akarjanak felvágni vele. én nem röhögöm ki a nyomorékot se meg az értelmi fogyatékost, nem ő tehet róla. kb ugyanilyen nyomorékság buzínak lenni, biológiailag zsákutca. viszont van egy olyan érzésem hogy aki valóban biológiailag homoszexuális, az nem csinálja a fesztivált. aki meg divatból buzí annak meg élből levágnám a pötsét...
2010. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
35%
Én csak ezzel nem értek egyet hogy a melegek miért akarnak házasodni? A házasság szent kötelék férfi és nő között...
2010. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Aha értem, akkor titteket heterokat nem maga az zavar hogy ki kihez vonzodik hanem az hogy ezt mutogatják.


De feltételezzük fel azt hogy ha egy homoszexuális pár egész nap az utcán lennének, akkor egész nap egymáshoz sem érjenek, egy csókot sem nyomjanak le egymásnak, ne fogják meg egymás kezét mert a heterok rossz szemmel nézik?

2010. máj. 28. 22:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!