Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Vivien?

Szerintetek szép név a Vivien?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Kamuu: Szerintem nagyon szép név, kapjátok be.


Kamuu véleménye :D (de komolyan)

NAGYON SZÉP !!!!

2010. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A klubbos vok

boccs ha megbántottalak nem gondoltam komolyan:D

De a kivétel erősíti a szabályt!!

2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
nekem tetszik, még akkor is ha minden vivien qrva ;)
2010. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos név... :)
2010. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
én igenis vivien vagyok és nem vagyok se ku...va.se kövér s evékony.átlagos lány vagyok. kitűnő tanuló.hogy beszélhettek így....
2012. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Poén, hogy eddigi makulátlan előéletemet képes haloványan keresztülhúzni néhány fórumbeli komment. Mától beképzelt, undorító, dagadt k*rvaként tengődöm a nagyvilágban. Mák, hogy járják ilyen rendkívül bölcs és tapasztalt emberek a földkérget, különben még a tudatlant is az előbbi jelzőim mögé lehetne sorolni. Igazán értelmesek vagytok.:D
2012. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vivien ellenes klub? Csúnya dolog ám az előítélet. Mondom ezt én, aki két hete úgy utáltam a cigányokat, mint a nofene :) Igen, szerintem a Vivien az a legszebb név.
2013. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
60%
én is Vivien vagyok és szerintem a legszebb név a Vivien pedig aztán ki nem állhattam vékony vagyok és akármerre megyek az utcán mindig megdicsérnek hogy milyen szép vok és ők is de szép ez név akinek meg nem tetszik az elötte gondolkozzon el magában hogy ő milyen
2013. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem nem a név alapján kell megítélni a másik ember személyiségét. Az a Vivien, akit ismerek,a legjobb ember akivel valaha találkoztam. És szerintem szép név a Vivien.
2019. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!