Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom, hogy...

Mit kellene csinálnom, hogy mindenki szép szemmel nézzen rám és több barátom legyen?

Figyelt kérdés
Nem találtam megfeleő kategóriát, ezért irtam most ide.. Én egy 190cm es és egy 100 kg os gyerek wagyok. Innen is látszik, hogy egy kövér. :( És szeretek viccelödni is, neha hülyesegeket csinalok es mondok, pl. néha beszólogatok másoknak, tettetem hogy nehéz a felfogásom.. De ezeket már bánom és probálom elkerülni. Nem vagyok tökéletessen egy társasági ember, bár szeretnék az lenni.. És most szeretnék véleményeket kérni arról, hogy mit kellene csinálnom, hogy több barátom legyen? Min változtassak?? Kérlek sokan válaszoljatok és normálissan!!
2011. szept. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy kövér, max nagydarab.

2 Szedd össze azokat a tulajdonságokat, amelyeket te a legpozitívabbnak ítélsz - vagy tudod, hogy mások annak ítélik - és igyekezz azok szerint viselkedni. Légy kedves, udvarias, segítőkész, őszinte, szerény... stb. A viccelődéssel nincs gond, bizonyos határokig.

2011. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is kezdj el sportolni. 100 kiló a magasságodhoz képest tökéletes súly. Azért érzed magad kövérnek, mert nem izom, hanem háj formájában van rajtad.

Válassz valamilyen csapatsportot, így lesz egy társaságod is. Aztán a többi majd alakul.

2011. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ezekkel a paraméterekkel? Mert minden korosztálynak más a menő, azért kérdezem. Biztos fusztrál a kövérséged, de attól még lehetsz jó fej. Semmiképp ne játszd a hülyét, mert komolyan hiszik, hogy az vagy. Legyél inkább laza, akár viccelődj a saját alkatoddal. Volt egy kövér haverom, irtó kövér, de nagyon sokat tudtunk nevetni rajta, folyton kövér vicceket mesélt :-) pl. hogy hívják a kövér indiánt? - Gömbvillám. Vagy lehetsz az öltözködéseddel extrém. Összességében mindig jól jön ki ha az ember valamilyen előnytelen tulajdonságából viccet csinál, de Hülyét soha!!!! A beszólogatást tényleg jól teszed, ha elhagyod, mert az abszolút nem megnyerő. Légy nyitott minden témára. Nem alkat kérdése, hogy ki hogy tud beilleszkedni, sokan küzdenek ezzel a problémával. Sajnos ezek olyan dolgok, amiket az ember magától tanul meg és a saját bőrén. Konkrét tanácsot ezért nehéz adni. Én 35 éves nő vagyok, amikor iskolás voltam nem voltam népszerű, pedig nem voltam csúnya, szép sem, amolyan átlagos. Engem meg azért kezeltek le, mert sovány voltam és a sovány = gyenge. Sok évnek kellett eltelnie, hogy össze szedjem az önbizalmam, idővel rájöttem, hogy olyan körökben próbálkoztam barátkozni, akik nem is nekem valók voltak. Azt hittem ott kell, ahol a legtöbben vannak. Később rájöttem, az igazi barátság nem mennyiség hanem minőségfüggő. Sőt, utólag már bánom, hogy egyáltalán szóba álltam olyan emberekkel, akik nem méltók hozzám. Igen, megtanultam büszke lenni és elfogadni magam, ahogy megnőtt az önbizalmam, egyből lett társaságom. Tudom, hogy ez fiatalon nehéz, mert az ember nem akar egyedül ücsörögni a szobájában, de próbáld megtalálni az érdeklődési körödnek megfelelő embereket.
2011. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát öszintén szólva én egy 15 éves fiú vagyok, és ezért is érzem magam kövérnek. A magasságomnak köszönhetöen nem látszok egy hordónak, de azért az meglátszik, hogy van rajtam felesleg. Eddig nem szoktam sportolni, de néha kimegyek a szabadba és futok egy 2km tert, amikor rámjön. Szeretnek minel elöbb megválni egy 10 kg tol minimum, mert még ennyi is képes lenne csodákra. Csak nincs meg bennem az akarat, ami NAGYON KELLENE.. A baratsaghoz a tanácsokat nagyon köszönöm, jól esik az embernek, ha adnak neki tanácsokat, hogy min kellene véltoztatni, vagy tenni.. Köszönöm! :))
2011. szept. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!