Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet hogy akinek kék...

Ez igaz lehet hogy akinek kék a szeme anak könyeb csajt szerezni?

Figyelt kérdés
Mert van 1 haveromnak kék szeme van 1hónapban ha 5csajal nem járt akkor egyel sem (emó)a stilusa ez a szeme szine miadt lehet? Vagy ez hülyeség?
2010. nov. 12. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd Terence Hillt.
2010. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség már ne haragudj...de ha belegondolsz,ezt te is belátod,hogy értelmetlen.

(egy lány)

2010. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem a szemed színe lehet a baj, hanem a helyesírásod. :)


annak, könnyebb, csajjal, eggyel, stílusa, színe, miatt - csak ennyi szót írtál le rosszul. :)

2010. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is könnyebb csajozni kék szemekkel.

Igaz, jól is nézek ki mellesleg.

:D

2010. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerezni lehet, de megtartani... gondolkodj már, nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. Ha ilyen sok lányt elfogyasztott, akkor valószínű, nem a csajokkal, hanem vele van a baj.
2010. nov. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért a mennyiség is lényeg ... de persze minőséégel ötvözve ... de nekem speciel a fehér bőrű, nagyon sőtét szemű, koromfekete hajú srácok jönnek be állatira, szal ez így általánosságban nem igaz sztem
2010. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én dettó mint 08:15. Nem szeretem a kék szemű pasikat. Nálam még kizáró ok is. Mindegy milyen, csak ne kék legyen.

L

2010. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hülye általánosítás, egy példa még nem hoz szabályt. Csúnya vagy, vagy nincs jó stílusod, ennyi a megoldás. Ne fogd a szemed színére.
2010. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a sötét szemet szeretem.
2010. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak a barna és fekete szemű pasik jönnek be, (bár a barátom kék szemű, de őt nem a szeme színéért szeretem:-)
2010. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!