Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az érzelmeinekt lehet valahogy...

Az érzelmeinekt lehet valahogyan hasznossá tenni?

Figyelt kérdés
Arról jutott ez eszembe, hogy a Megasztárt néztem, aztán abban mondja mindig a zsűri, hogy érezte benne az érzelmi töltést, meg blaa blaa, na ők hasznossá tudják tenni a saját érzelmeiket azáltal, hogy énekelnek, dehát én hiába tudom átélni a dalokat, nincs hozzá hangom... Hasznossá lehetne még tenni azzal, hogyha lenne egy barátom, akit szerethetnék, és neki erre szüksége lenne, de a pasik sz*rnak rám, úgyhogy ezzel se tudom hasznossá tenni :S Gondoltam arra, hogy valamilyen "segítő" foglalkozást válasszak, de ahhoz meg nem elegek az érzelmek, ahhoz meg olyan skillek kellenének, amik bennem nincsenek meg, úgyh ez is kilőve... Még a barátaim se olyanok, hogy szükségük legyen rám, vagy legalábbis mind olyan távolságtartó... Egyszerűen televagyok érzelmekkel, és nem tudom őket hasznossá tenni :(
2010. nov. 14. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze,általában suliban,dogánál vagy ZH-nál vagy bárminél,meg a felelésnél..meg mondjuk a barátságnál,mikor érzed,hogy nem megbízható a partner,akkor nyílván finoman közli vele az ember,hogy bocsi,de ez így nem mehet tovább,vagy nem találkozol vele annyit.Szóval több élethelyzetben is hasznosak lehetnek ezek az ÉRZÉSEK,érzelmek.
2010. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!