Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg kulturálatlanabb nép...

Tényleg kulturálatlanabb nép vagyunk más nemzeteknél?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha olyanok írnának, akik már jártak / éltek külföldön, így van viszonyítási alapjuk.
2010. nov. 14. 17:19
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ne haragudj,én írtam a 2. választ,ha jól emlékszem,én akkor férreértelmeztem...

Én is sokat voltam külföldön,de ha máshogy értendő a téma,akkor írok saját véleményt is:a németek nagyon taplók,nem tudnak viselkedni,totálisan megjelenik az öntudatukban annak a bizonyos egykori nagy emberüknek a fajelmélet nézete,eszerint is viselkednek másokkal.Az angolok is kezdenek elbutulni,szerintem a sok kitelepülőnek köszönhetően,csakúgy mint a farnciák,ők már nagyon nem toleránsak másokkal.Én a magyarokat mindenképpen a leírt nemzetek elé tenném.Aztán az olaszok,ők elég vendégszeretőek szerintem,nem csak a turizmust nézve,viszont nagyon lazák,így akár kissé parasztnak is tűnhetnek...A legkedvesebb,leg emberszeretőbbek a székelyek,ők nagyon-nagyon földöhragadtak,kedvesek...

2010. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy nálad mik a kulturáltság mutatói.

A bolgárok beletörlik a kezüket az étteremben a terítőbe, az olaszok meg megdobálják kajával a pincért, ha nem ízlett.

Na most döntsd el, hogy mi számít kulturáltnak.


Amúgy szerintem a németek nem rasszisták, egyszerűen csak xenofóbok és kultursznobok.

Ha nem tudsz rendesen németül, már nem is vagy ember.

De a származásra annyira nem mennek rá.

Feltéve, ha nem vagy török, vagy arab. :D

2010. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek: erre voltam kiváncsi, hogy egymással hogy bánnak, de sokan írtátok, hogy kevésbé toleránsak idegen nemzetekkel.Egyszer azt hallottam, hogy a magyar a legtoleránsabb nép a külföldiekkel szemben, ami időnként a kárunkra is válik...Hát, van benne vmi.
2010. nov. 15. 06:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!