Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek a japán...

Szerintetek milyenek a japán lányok?

Figyelt kérdés
Ismertek esetleg? Honnan?
2010. nov. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
olyanok mint a többi ázsiai lány
2010. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
én el tudnék viselni egy csinos 18 éves japán lányt a konyhámba :D
2010. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Attól függ, hogy hol és milyen szempontok szerint milyenek. Ha pár szóval kéne összefoglalni, akkor: különlegesek, szégyenlősek, kedvesek és szűkek :) Annyit biztosan állíthatok, hogy egy jóképű magyar fiúnak japánban arany élete van.


f28

2010. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem vannak japan rokonaim, anyosom is japan....es azt mondanam, hogy a sztereotipia roluk nem teljesen igaz, mert nagyon kulonbozo szemelyisegek vannak. Nem tudom, hogy hogy magyarazzam....nem rossz emberek, tok rendesek meg minden, de en ugy latom, hogy az anyagiak nagyon fontosak nekik. Szorgalmasak, altalaban nem panaszkodnak, csak teszik a dolgukat, de belul tudnak roppant szamitoak es kegyetlenek is lenni. Szerintem a ferfiak azert szeretik oket (sok ilyen ferfit ismerek, csaladban is van), mert a japan illetve az azsiai lanyok egy az, hogy egeszsegesebben etkeznek, de amugy sem hiznanak el, masok a genjeik...japan rokonaim kb. 45-50 kilosak meg idos korukra is - akarmit esznek. Immunrendszeruk viszont nem valami eros, vannak tipikus betegsegek, amik jobban erintik oket, mint a feher embereket. Nem tudom, hogy pontosan mire vagy kivancsi, de szivesen valaszolok, ha tudok.
2010. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépek.
2010. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!