Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszteni a...

Nem akarom elveszteni a legjobb barátomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fiú és nála jobban senki nem ért meg.Eddig barátok voltunk,de ő már többet szeretne.És azt mondja,neki így nehéz már.Én nem tudok máshogyan ránézni,pusztán barátként.De nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni.

/L/


2010. nov. 17. 17:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Szerintem, ha mind ketten ennyire szeretitek és megbíztok egymásban, akkor megpróbálhatnátok.;)
2010. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
mivel fiú-lány igaz barátság(nem haverság) NINCS ezért vagy összejöttök vagy nincs tovább.
2010. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem adj egy esélyt a kapcsolatnak, hitegetés nélkül.
2010. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

második vagyok.

még annyit tennék hozzá hogy pontosan ezért nincs mély barátság fiú-lány között mert egy idő után úgyis kibukik és az egyik fél többet akar.viszont képzeld el azt, hogy neki van barátnője és ha ez téged zavarna vagy féltékeny lennél akkor te is többet érzel iránta.

2010. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha nem tudok rá másként tekinteni,mint barát,akkor ezt hogy? El sem tudom képzelni,hogy megcsókoljam pl. nem, h még a többi.Ő azt mondja ha megpróbálnánk lehet másként állnék hozzá,de már fél éve ismerem és szeretem,és ha ennyi idő után nem tudtam másként gondolni,akkor mért lenne másként ha összejövünk?
2010. nov. 17. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem képzeletben kellene eldönteni, hanem kipróbálni.
2010. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
fél év nem olyan hosszú idő!!!!!!!
2010. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy nem hosszú?
2010. nov. 17. 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet volt, köztem és az akkori legjobb barátommal is, 2 évvel ezelőtt. Nagyon szerettem őt, de volt barátom. Ő bevallotta, hogy mit érez, azt mondta meg kell szakítsuk kapcsolatot, mert így nem bírja tovább. Egy pár óra telt el, és jött vissza, hogy nem bírja nélkülem. Aztán végül szakítottunk a barátommal és természetes volt, összejöjjünk. Sajnos hülye voltam és elb.asztam, ennek már két éve. Se barátság, se szerelem. Igaz, mostanában megint kezd alakulni valami barátság féle, de nem olyan mint volt. Én még midnig szeretem és szeretnék vele lenni, ő már nem( legalábbis egyelőre úgy tűnik)

Nagyon kell vigyázni az ilyen helyzetekkel, nagyon kényesek. Ha semmiképp sem akarsz tőle smemit, akkor lehet jobb ha enm erőlteted a barátságot se, ha neki így rossz. Bár én nem bírtam ki nélküle. De nálam más volt, mert én közben beleszerettem.

2010. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Félév tényleg nem hosszú idő. Mondtam, mi 3 évig voltunk barátok és aztán szerettem bele.
2010. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!