Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszteni a...

Nem akarom elveszteni a legjobb barátomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fiú és nála jobban senki nem ért meg.Eddig barátok voltunk,de ő már többet szeretne.És azt mondja,neki így nehéz már.Én nem tudok máshogyan ránézni,pusztán barátként.De nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni.

/L/


2010. nov. 17. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És énis csak azután szerettem bele, hogy összejöttünk, addig én se éreztem úgy. Lehet jó lenne. Ha tetszik külsőre valamennyire akkor működhet.
2010. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából sosem néztem rá úgy ,mint pasira.Persze helyesnek tartom,de nem vonzódom hozzá és nem is az esetem. Örülnék,ha lenne nekünk is még ennyi időnk,de neki már most szar,és nem akarom tovább bántani.Persze igaz,meg kéne próbálni,de ez az egyik legnehezebb dolog,hogy erre rászánjam magam.
2010. nov. 17. 18:25
 13/13 anonim ***** válasza:
na mi lett veletek?összejöttél vele?
2010. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!