Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » NYÍREGYHÁZÁN a műjégpálya...

NYÍREGYHÁZÁN a műjégpálya nyitva van már ilyenkor?

Figyelt kérdés
S. O. S. sürgős lenne!
2010. nov. 17. 18:21
 1/3 anonim válasza:
google,internet
2010. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, már nyitva van.
2010. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aki azt tanácsolta, hogy google, hát üzenem neked nagyon okos vagy!!! Szerinted nem ott néztem meg elsőként? Hát de!!! Nyitvatartási időpontot találtam a pálya honlapján, de azt, hogy mikor nyitja ki kapuit, azt nem. Bírom az ilyen nagyokos embereket :S sorra zárnám ki az összes olyan válaszolót, aki annyit beír, hogy google :S. Persze van olyan aki pl. Petőfi születési dátumát kérdezi itt meg, közben azt googleban egy tized mp alatt megtalálná, de az ilyen kérdést egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni. Te is figyelmen kívül hagyhattál volna engem, vagy ha nagyokosságod olyan magas, akkor megpróbálhattad volna nekem megkeresni a google-ba de neked sem ment volna, mert én is ott kezdtem...


A 2. válaszolónak köszönöm szépen!

2010. nov. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!