Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A tanulás mellett szeretnék...

A tanulás mellett szeretnék valami mással is foglalkozni. Nyíregyházán milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

NYF-n tanulok. Akár képzőművészet, akár irodalmi kör, néptánc, bármi lehet...Csak értelmes legyen és értékes:)

Fél éve vagyok Nyíregyen, szóval nem igazán vagyok tisztában a lehetőségekkel.


2011. jan. 23. 18:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam hogy tanfolyam még jobb lenne:)
2011. jan. 23. 18:53
 2/2 anonim ***** válasza:
jujj én nekem Nyíregyházáról egy nagyon klassz dolog jut az eszembe... a vasvári úti Fedeles lovarda...a legjobb lovarda a környéken :) Még Debrecenben sem találtam hasonlót. Olcsó, 3000Ft-ért annyit lovagolsz egy nap, amennyit csak akarsz, akár egész nap is. Nagyon jók a lovak, megbízhatóak, az ottani társaság is kedves, vidám, segítőkész, nem erőszakolják rád, hogy hónapokig körbe körbe futkoss száron vezetve(mint a legtöbb helyen), hanem már az első pillanattól kezdve kihasználhatod az egész lovardát és a saját tempódban haladhatsz. Nem tudom, a lovaglás mennyire érdekel, de ha igen, csak ajánlani tudom...
2011. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!