Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert jobb nallam szinte...

Miert jobb nallam szinte mindenben 1 hajszalnyival?

Figyelt kérdés
Hello. Van 1 haverom, lehet h a legjobb, ezen nem gondolkodtam. Vele semmi bajom sincs, kiveve csak azt, h mindenben, de egyszeruen mindenben jobb nallam. Nem mondhatom magam vesztes tipusnak semmilyen teren, masok szemeben en is sikeresnek tunok, de ez a baratom viszont mindenben jobb nallam egy hajszalnyival. A foiskolan 1pontal biztos tobb kell h legyen neki es stb. sport, csajok, penz, mindenben sikeresebb. Az lenne a kerdesem h szerintetek hogy oldjam meg a dolgot, ugyanis valahhogy kissebbseg erzetem van mellette-pedig valojaban okom nincs ra ! viszont nem akarok osszeveszni vele. A sajat helyzetemmel hangszulyozom nincs bajom, egyedul azzal h mindig tul teljesit nallam, akarmennyire is torekszem. Nem is kerdes ez valojaban, inkabb csak velemenyeket varokl. elore is koszonom :)
2010. nov. 17. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogynem kérdés. A válasz pedig irigység. Tudod az emberi faj nem megértő és elfogadó, hanem irigy. Normális ez az érzés.

Én ilyen helyzetekben mindig külső tényezőkre fogom, az alulteljesítésem okát.

2010. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt egy ikerpár az osztályban, mindketten szépek, okosak, sportcsodák voltak, de egyikük mindig mindenben egy fél hajszállal fölötte volt a másiknak, ami állandó ki nem mondott feszültségforrás volt, és mert egymással versenyeztek (hiszen mindenki mindig összehasonlította őket, már csak azért is, mert minden igyekezetük ellenére majdnem teljesen ugyanúgy néztek ki), az osztállyal sem alakult ki túl meleg a viszonyuk. Aztán az egyikük úgy döntött, hogy iskolát vált, és egy csapásra minden megoldódott... szerintem próbáld kerülni te is az olyan helyzeteket, amiben összemérhetőek vagytok, és ha nem sikerül, akkor is próbáld nem hasonlítgatni magad, tudom, hogy nem egyszerű, de gondolj arra, hogy neked attól nem lesz kevesebb, hogy neki több van (bármiből).
2010. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!