Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te mit teszel, hogy ez az...

Te mit teszel, hogy ez az ország, Magyarország jobb legyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Semmit, én nem áltatom magam.
2011. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fizetem az adót.
2011. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antimod ***** válasza:
100%
Becsületesen élek, segítőkész vagyok az emberekkel, külföldön igyekszem pozitív benyomást, ezáltal országimázst teremteni. És persze felelősen szavazok, de sokszor nehéz, hogy kire. Ha nagy gáz van, megyek tüntetni.
2011. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön igyekszem nem lejáratni a magyarokat, sőt, inkább jó benyomást tenni. Ugyanígy, ha külföldivel levelezek.

Fizetem az adókat, bár lassan belefulladok.

Eddig még nem vándoroltam ki, pedig megtehettem volna, de szerettem itt élni. Most nem tudom, hogyan tovább, de még tartom kicsit, hogy itt akarok maradni...

2011. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Fizetem az adókat.. ennél többet egy egyszerű mezei átlag állampolgárnak NEM KELL többet tennie.
2011. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tennék többet is, de sajnos nem tudom, hogy mit. Nem szemetelek, nem dohányzom az utcán és nem dobom el a csikket az út közepén, és ha ilyet látok annak szólok, hogy ember, fél méterre állsz a kukától. Illetve a külföldiekkel is normálisan kommunikálok, nem vagyok bunkó, ezzel is mutatva, hogy itt Magyarországon is vannak kedves, értelmes emberek. Én magam diákként egyenlőre csak ennyit tudok tenni, de valaki még ezt a keveset sem teszi meg.
2011. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
nagymagyarországos matrica van az autómon és azt kiabálom, hogy vesszen trianon.
2011. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Jobbikra szavazok.
2011. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól tanulok, hiányszakmát, hogy értékes tagja legyek a társadalomnak. Nem szemetelek, kultúráltan viselkedek, nem járatom le kicsi hazám a nagyvilág előtt. Ennyit a glóriám fényezéséről!
2011. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Itt lakom,előnyben részesítem a magyar árukat,környezettant tanulok,hogy segíthessek megóvni természeti értékeinket,tagja vagyok egyesületeknek (szemétszedés, különféle önkéntes munkák),aláírok minden petíciót ami a környezetünk védelmét szolgálja,környezettudarosan élek, és jövőbeni tervem venni egy tanyát ahol öshonos àllatokat tarthatunk és gazdàlkodhatunk.
2011. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!