Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit zsaroltak...

Van itt olyan akit zsaroltak valamivel? Mennyi ideig tartott? Mit tettél ellene?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 18. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:

engem igen, de aztán csak a szája volt nagyobb, és bevallom féltem ugyan, de végül mégse volt olyan nagyfiú az illető, amikor rendőrségre került az ügy ...

hogy meddig? hát pár hónapomat megkeserítette azért, ez igaz

2010. nov. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Engem is megpróbált egy alvilági figura megzsarolni, hogy vonjam vissza a feljelentést a testvére ellen. 4-szer jelentettem fel, minden alkalom után, amikor hozzám szólt mentem a rendőrségre és jegyzőkönyveztem, hogy mi történt. Egy este a törzshelyem előtt szétverték az egyik srác kocsiját, ami pont olyan volt, mint az enyém, természetesen ez is el lett mesélve a rendőrségen.

Amikor a srác rájött, hogy nem jutt velem semmire és csak egyre több bizonyítékot gyűjt maga ellen, akkor leállt, azóta se hallottam felőlük, csak a rendőrségi hírekben.

2010. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,most én is elég nagy bajban vagyok.
2010. nov. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!