Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megsérthettem valamivel vagy...

Megsérthettem valamivel vagy miért tűnt el?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akit 3 hónapja ismertem ,de elég jóba lettünk, és volt egy nap amit végig együtt töltöttünk, úgy volt,hogy jönnek még haverok,de végül csak ketten találkoztunk és aztán meghívott még a vendéglőjükbe is, hozott kaját is mindent, majd kérdezte,hogy holnap is találkozunk e ,mondtam,hogy persze, minden, és akkor attól a naptól kezdve többet nem láttam.Írtam neki facen levelet még aznap,meg köszöntem a napot, és aztán teltek a hetek láttam,hogy új lakhelye van, méghozzá Amerika.Aztán jöttek az ehhez kapcsolódó kiírásai,hogy milyen jó New York utcáin meg stb....megint írtam neki, kérdeztem,hogy mi újság vele ,de nem válaszolt,viszont van egy barátja akivel folyamatosan ír üzenőfalon- innen tudtam meg sok dolgot,hogy mi van vele.

De nem értem, igaz,hogy mondta hogy majd kifog menni, de ennél többet nem, és nem válaszol a leveleimre se.

Azon gondolkoztam,hogy talán valamivel megsérthettem,de nem tudok rájönni mivel meg, sokszor emlegette aznap,hogy holnap is találkozzunk,legalább 5-6szor mondta.

Szerintetek?


2011. aug. 20. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a haverjat meg tudod kerdezni, akivel az uzenofalon beszel? Amugy ugynaarra az uzenofalra probaltal Te is reagalni neki? Azt megvalaszolta?
2011. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már igazából nem akarok neki írni, mert úgy vagyok,hogy megvárom most már,hogy ő keressen, és akivel beszél én azt nem ismerem, üzenőfalra meg nem akarok írni.
2011. aug. 20. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez már nem derül ki :( Mindenesetre nagyon bunkó :(
2011. aug. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekünk, válaszolóknak fogalmunk sincs, hogy megsértődött-e, vagy sem, mivel nem voltunk ott azon a randin:)) de tény, hogy ha valamivel megsértetted, szerintem normális jelezni az ilyesmit valahogy, bár sokan vannak úgy, hogy nem képesek elmondani, hogy mi bajuk, de azt már ultra bunkóságnak tartom, hogy hazug ígérgetéséket tesz.
2011. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is ugy gondolom, mint az elottem szolo.
2011. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!