Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a lehúzós...

Mit lehet csinálni a lehúzós cigányokkal?

Figyelt kérdés

Ma is el akarta szedni egy olyan 25 körüli csávó a pénzem meg a telefonom fényes nappal a 4-6 villamoson, és nem először fordul elő ez velem fővárosunkban. Leül velem szembe azt löki a sódert hogy pakoljak ki mert baj lesz. Akivel előfordult már hasonló, tőlük kérdezem hogy ők mit csináltak? Hogy lehet ezeket kibírni, átvészelni, túlélni? Mit lehet kezdeni ha megfenyegetnek, jönnek a szokásos nem akarok balhét szöveggel?

Most egy következő megállón simán leszáltam mikor láttam nem moccan hogy felállok, és nem követett, de az előző hasonló alkalmat pár ezresem és ideges órám bánta.

Mit lehetne kezdeni ezekkel?


2009. jan. 12. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Semmi nem lehet .Vagy kigyúrd magad és akkor hozzád sem szólnak vagy kigyúrt haverokkal jársz, vagy taxival jársz.Tényleg nincs mit tenni ellenük nem lehet őket kiírtani.Amikor egyedül vagy próbálj tömegben lenni, ha valaki leszólít ne legyél egyedül.Figyelj a cuccaidra, ne telefonozz, hogy ne lássák hogy van neked, ne vedd elő a pénztárcád stb
2009. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van egy jó tervem az ilyen esetekre, szerencsére még nem kellett kipróbálnom, de azért leírom:


Szóval kb 1 kHUF-ért lehet venni gázspray-t. Mindig mindenhova hordd magaddal, és ha jön egy ilyen ork a szövegével, akkor egyszerűen a szemébe fújsz. Ha sokan vannak, akkor már problémásabb, de szerintem 2 romákot el lehet vele intézni. Ha esetleg nem látja senki, és nem akarod, hogy később megtaláljon, akkor célszerű a szemüket is kinyomni a francba.


Egyébként hasznos tanácsokat itt találsz:


[link]

2009. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó ez a blog, tényleg hasznos dolgokat tartalmaz.
2009. jan. 12. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
az utolsó hozzászóló linkje tényleg hasznos. Ott valamelyik cikknél az egyik kommentelő írta talán, hogy egyszer úgy úszta meg az ilyet, hogy valami idegen nyelvű szöveget, ami elsőre eszébe jutott, elhadart a "zaklatónak", aki ettől jött zavarba és nem tudott mit kezdeni a helyzettel, ezért odébbállt.
2009. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gàzspray?

Minek?

Tanuld meg ha egyet bàntassz,màsik 10 jön ràd!

Szoval ez nem megoldàs.

Ha persze bàntalmaznak,védd magad,de amig csak a szàja jàr valakinek,addig ne alkalmazz semmi modszert.Tégy ugy mint aki süket,ne talàlkozz a tekintetükkel,vagy egyszerüen jelentsd ki hogy nem adsz oda semmidet,te is "szegény "vagy mint ök.

Azon kivül ne viselkedj feltünöen.légy mindig tàrsasàgba.

2009. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha egyszer adsz neki, legközelebb is menni fog hozzád. Ők a gyengéket keresik, és azokat próbálják megfélemlíteni. Mint a példádban is írtad - sikerrel.

Először is: tanuld meg megvédeni magad.

Emellett a határozott fellépés sokat jelent. Nézz a szemébe, és küldd el az anyjába - de csak halkan, finoman, szinte suttogva, mintha közben kést forgatnál a gyomrában. Persze lehetőleg csak akkor, ha tényleg nem félsz tőle. Ha félsz, akkor vesztettél. ;)

2009. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én 18 éves lány létemre boxerrel járkálok az utcán, elég szomorú...

Az egyik barátom oldalába szúrtak 1 kés a cigányok a 4-6 os villamoson :(

Nem lehet mit tenni ellenük, rájuk se nézzetek...

2009. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt lehet, hogy nem üzletelsz cigánnyal.Én egyszer üzleteltem, többet sosem.
2009. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Büdös cigányok!
2011. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De lehet mit tenni ellenük úszítani kell az embereket, hogy tegyenek valamit!

2 Fegyverkezz!

2013. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!