Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ostoba kérdés, de mi különbség...

Ostoba kérdés, de mi különbség van aközött, hogy valaki "nem száll le rólam" és aközött, hogy zaklat? Van egy fiú, aki már hetek óta nem hagy békén.

Figyelt kérdés
Egy időben jóban voltunk, de aztán eltávolodtunk. Most kidobta a barátnője, és nálam keres vigasztalást (kb egy éven keresztül konkrétan lesz@rta a fejemet), folyton idejön a házam elé, reggel is itt áll, délután is be akar jönni. Msn-en rámír akkor is, ha nem vagyok fenn, telefonon csörget (naponta akár 30-40x). Mondtam neki, hogy ez zavarja a barátomat, és tanulni sem tudok, ha mindig nálam van, de mintha a falnak beszéltem volna. Elegem van már, hogy nem hallgat a szép szóból!
2010. nov. 18. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívűl akkor majd lekopik.
2010. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálom, de nem megy. Nem veszem fel a telefont, ha hív, nem engedem be a házba, ha kinn ácsorog. De nem... egyszerűen nem változik semmi ettől.
2010. nov. 18. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
na szerintem már ez zaklatás. Barátnőmnek is volt ilyen "barátja", nem néztem jó szemmel. Aztán egyszer elkaptam, és egy kicsit megruháztzam, azóta tudja a helyét a kis kancsó.
2010. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A baratod legyen ott, mikor hiv vagy odamegy, MSN-en o valaszoljon, akkor tuti, hogy lekopik. Legyetek hatarozottak vele. Ha nincs mas megoldas, tiltsd le a telefonodon a szamat es MSN-en a cimet. Ne reagalj ra.
2010. nov. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondtad már, hogy nem tetszik? Nem vagy elég egyértelmű, ha a barátoddal takarózol.
2010. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van, hogy a barátomat vagy a nővéremet hívja fel, hogy számon kérjen rajtuk engem! Ez eléggé kiakaszt. Mindig mondom neki, hogy nem érek rá vele foglalkozni, tanulnom kell, de mintha nem fogná fel:S

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!