Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha valakitő...

Mit szólnál ahhoz, ha valakitől egy üveg mézet vagy házi lekvárt kapnál karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem tévesztettem el a kategóriát, az emberek reakciói érdekelnek, és, hogy ez mennyire megszokott vagy nem megszokott dolog.
2010. nov. 19. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, örülnék neki. Egy kedves csomagolással jó ajándék lehet.
2010. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ kitől. Családtagtól nem örülnék neki, baráttól, ismerőstől igen.
2010. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárkitől kapnám, örülnék neki, mert értékelem az ilyesmit, főleg ha a méz lépesméz :) 22L
2010. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

lekvárnak csak nagyimtól meg anyától örülök,ők finamat csinálnak (nagyi szilvalekvárját senki nem tudja utánozni),de ismerős lekvárját nem enném meg,hiába tudom hogy tiszta,nem megy


mézet anyától szoktam kapni,ő is kapja az egyik vevőjétől,mindig adja nekem a felét,előbb is azt ettem


de karácsonyra nem fogok azt kapni,szerencsére még nem állunk ugy hogy ez ajándéknak számitson:)


de ha ugy állnánk,akkor örülnék persze

23/N

2010. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki, még akkor is, ha így vagy úgy áll az ember anyagilag. Egy üveg máz, bocsánat, méz, ami csak az enyém, és tudom, hogy két hét, két hónap múlva is meg lesz, mert nem eszi meg más.
2010. nov. 19. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A méznek nagyon örülnék! A lekvárnak nem, mert nem tudom, mennyi tartósítószer van benne.
2010. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki, de komolyan!:)

Imádom a házi lekvárt! Régen Anyukám csinált nagyon finomat, de ő már sajnos nem él.

A bolti lekvár még a közelében sincs a házinak!:)

A méznek meg azért örülnék, mert piszok drága, és ezért nem sűrűn veszek, inkább cukorral ízesítek!:)

2010. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A méznek én is örülnék. :) A lekvárt amúgy én nem szeretem.... :S
2010. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már adtam és kaptam is mézet és diót díszített befőttesüvegben. Szívből jövően szeretettel adtam és mikor kaptam örültem neki.
2010. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos, kedves ajándék.

Én főleg akkor örülnék, ha mondjuk a barátaimtól, nagyimtól, dédimtől kapnám. :))

2010. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!