Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kéne alkalmazkodnom...

Miért kéne alkalmazkodnom hozzájuk?

Figyelt kérdés

A cégnél fejlesztések vannak, így az a szoba, ahol én dolgozom, ki lett nevezve teszt szobának.

Így a koleganőmmel egy jó hónapra elkerültünk különböző szobákba.

Semmi mást nem vittünk magunkkal, csak a személyes cuccokat, és a mindennapi munkához szükséges dolgokat.

Ahová én kerültem, 5-en vannak.

A munkánk nem ugyan az, de csak ott volt asztal.A koleganőm másik szobába került.

Egyik nap szóba került, ki mikor megy szabadságra az ünnepek előtt.Tőlem is kérdezték.Mondtam, hogy én Dec.1-2-3 nem jövök, mert költözök.Ezen kívül ,ég 6 nap szabim van (a két ünnep között senki sem mehet szabira, csak esetleg egy egy napra)amit mnár megbeszéltem a főnökömmel, hogy karácsony elött veszem ki (ott 4 nap van) (a többit meg nem tudom)

Erre az egyik "koleganő" mondja, hogy de f@sza....

kérdem miért?Mert hát ők is mennének szabira, de akkor nem lesz senki a szobába.

És?Ha én nem ülök oda is meg kell oldaniuk.Se a főnök, se a nunka semmi nem köt mindet össze...

Minden esetre meglepődtem.Főleg hogy csak "így nekem esett"

Nehogymár most miattam ne mehessenek szabira....


2010. nov. 19. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt joga így beszólni szerintem sem. Oldják meg 5-en a szabit.
2010. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 UM4 ***** válasza:
sztem kérdezz rá vmi felettesnél van-e olyan szabály h nem szabad "kiüríteni" egy szobát? mert az hogy te eleve nem is lennél ott teljesen logikus, bár lehet h az agresszív "koleganő" csak vmi spec pszichés tünetet mutatott...
2010. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Soha nem lehet úgy elmenni hogy teljesen üres legyen egy szoba.

Persze vannak kivételek....

Nekem a főnököm azt mondja, egy egy nap nem számít.

Volt már rá példa.

Mi 3-an vagunk.Egy koleganő tesztelt, egy másik szobában, másik szabin volt, nekem meg anyummal kellett időre, dátumra menni valahová.

De hosszabb időre, napokra ezt nem lehet meoldani a munka miatt.

Hogy az ő főnökük hogy áll a dolgokhoz, nem tudom...

2010. nov. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!