Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc márkáid? Miért?...

Mik a kedvenc márkáid? Miért? Mit jelentenek, mennyire fontosak számodra? Milyen élmények, érzések kötnek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Vannak kedvenc történeteid velük kapcsolatban? Milyen szinten és helyzetekben jelennek meg az életedben? A környezeted hogyan reagál rájuk?
2010. okt. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs kedvenc márkám, álatlában az árat nézem és a minőséget kóstolom,, fogom meg, vagy próbálom ki.


Ha megfelelőnek találom magyarul ha megérte a pénzét akkor veszek legközelebb is.


A Márkaneveket lexrom mert mind Made in China...



Ez itt nem AMERIKA, és a fogyasztóvédelem is kb csak papíron létezik, ahogy a törvényeink is..

2010. okt. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De akár Németországgal is jöhettem volna...
2010. okt. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A presztízs márkák más kérdés, de ott még nem tartok sajna, hogy legyen miből presztízst űznöm..


Hiszen mégse aggathatja magára az ember a 10 meg 20 ezreseket, hogy megmutassa mekkora nagy ember.

2010. okt. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl ha valaha jogász leszek, kénytelen leszek én is venni egy Omegát vagy vmi más szrt (holott sosem hordanék órát), mert másképp még az ügyfél is lenézne..
2010. okt. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok márkaßuzi, de azért felsorolom, melyek állnak közel hozzám.

- St. Peterburg - vízfesték

- Kooh-i-noor

- Uni-ball (egyszerű, mert ezt használom rajzolásra)

- Hansaplast

- Balea

- HP

- Genius

- Fishbone


De a márka nem igazából nekem nem jelent semmit, mert ha más nevű vagy névtelen dolgoból találok ugyanolyan minőségűt, természetesen azt fogom megvenni. Például ruhából szeretek "ismeretlen" nevű, vagy névtelen dolgokat vásárolni, mert tudom, hogy abból kevés van másnak.


(kivétel az elektronikai cikkek és a művészeszközök.)

2010. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!