Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy osztályfőnöknek mit...

Egy osztályfőnöknek mit készítenétek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én vmi személyesre gondoltam,és a hangsúly a készítenin van,mert nem venni kell,hanem saját kezűleg csinálni vmit!

Várom az ötleteket!:)


2010. nov. 19. 19:04
1 2
 1/12 yuda ***** válasza:

Osztályfőnökök szentimentálisak :)

Szeretnek emlélkezni,így hálás tanítványtól kapott emléklapot nem tud senki űberelni...(ezt elteszi és évek múltán újra megnézi majd)találj ki frappáns szöveget,képet..aláírást..nyomtasd ki minőségi papírra..esetleg köthetsz rá valami kisebb ajándékot valamelyik sarkára..akár pl.édességet.

2010. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vegyél neki teás készletet,asszem most valamikor a coopba lehet vennni olyat(De nm biztos)

De csak akkor vegyél neki ha megérdemli pl.:ha nem buktat meg XD

2010. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem az első a legkönyebb,azért a többihez kell némi kézügyesség.Az üvegfesté pl jo lehet,mert veszel mondjuk egy natur átlátszo kis kockavézafélét és megfested majd beleteszel egy gyertyát,biztos szép lesz.(Úgy szerintem nem könnyű megoldani h semmit sem veszel,hanem csak otthoni alapanyagokból csinálsz.)Sok sikert.

2010. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

- emlékkönyv/album osztályképekkel, idézetekkel, aranyköpésekkel, rajzokkal, színekkel, stb.

- ha jól tudom hobbi boltokban lehet kapni sima egyszerű fa képkeretet, amit szabadon tudsz díszíteni, lefesteni, stb. szerintem szintén szép ajándék.

- saját készítésű gyertya,

- kiegészítő ajándékként mézeskalács, amit te sütöttél, biztos örülne neki :)

2010. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ :) Ha jófej a tanár, akkor egy üveg bort mindenképp megérdemel. Ha egy bunkó tapló tinó, akkor meg repeszgránátot...
2010. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly egy olyan válltáskát kapott amit az egyik osztálytársamnak a mamája varrt mert és sokkal szebb lett mint a bolti táskák! Persze nem az a pici válltáska hanem nagyobb amibe belepakolhatja a könyveit meg füzeteit ha jön a suliba ,de úgy általában az iskolán kívül is használhatja ha megy valahova. Nagyon örült neki és azóta is elég gyakran azzal jár!
2010. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyat, ami nem csak porfogó, hanem pl. hasznos is. Pl. Váza, bögre, amire üvegfestékkel rajzolsz valamit.

Most költöztem és az évek alatt felhalmozott porfogók egy dobozt megtöltöttek, pedig csak pár éve tanítok és egy osztályom volt még csak. És nem titok, hogy volt amit elajándékoztam, kidobtam, mert semmi személyes nem volt benne és tényleg csak helyet foglalt.

2010. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk anno rendszeresen porfogókat adtak egymásnak a srácok, kisebb-nagyobb értékekben. Nekem is van jópár :D
2010. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nő, akkor egy kis fadobozt kidekorálsz szalvétatechnikával és abban tarthatja az ékszereit vagy bármi apróságot. Vagy ugyanez teásdobozzal. Ha van valami kedvenc témája, akkor képkeretbe csinálhatsz neki szalvétaképet. Ha karácsonyi húzás, akkor nem kell hogy az osztályról szóljon.


Egy ofő

2010. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
osztály fénykép legalábbis kb fél osztály legyen rajta és írasd alá azokkal akik szerepelnek a képen!csomagolj be egy tábla csokit és rakd rá a képet majd tedd bele egy disz tasiba.tuti biztos az öröm!:)
2010. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!