Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség? Ti...

Szerintetek hülyeség? Ti miket írnátok?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel interneten beszélgetünk, meg néha telefonálunk, és úgy halljuk egymást. Még sohasem találkoztunk sajnos, mind a ketten akarjuk, de sajnos a nagy távolság miatt ez most nem megoldható. de most, hogy közeleg a Karácsony, szeretnék neki képeslapot küldeni, és tőle is szeretnék egyet!:) Ez olyan személyes, szeretném látni a kézírását. nyugi nem vagyok pszichopata:D szerintetek kinevetni ha felhoznám neki ezt az ötletet? nem is tudom igazán mit írnék neki...az ünnepekről mindenféleképpen, és persze az érzelmeimről. nektek esetleg valami ötlet? hogyan fogalmaznátok?tudom idióta a kérdés, de szeretném ha értelmes válaszokat adnátok, és nem durvulnátok. Előre is köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat, ötleteket!:))
2010. nov. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem az nagyon aranyos ötlet :). Én mondjuk azt írnám le, mit szeretek a karácsonyban, és persze azt, hogy gondolni fogok rá is a fa alatt... ami még poén lenne sztem, ha szereznél vhonnan olyan levelezőlapot, aminek a hátán nincs semmi, és te rajzolnál rá vmit vagy készítenél rá montázst... vagy egy normál képeslap tetejére is megcsinálhatod végül is, ha sikerül teljesen lefedni.
2010. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nahát de aranyos vagy:) köszi a véleményt, és a szuper tippeket!! nagyszerű!!! annyira köszönöm!!!:):) további szép estét kívánok neked, legyen szép a hétvégéd!:)
2010. nov. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!