Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs eleged abból, hogy...

Nincs eleged abból, hogy minden bevásárlóközpontban megállítanak és Rád akarnak beszélni méregdrága kozmetikumokat?

Figyelt kérdés
Pl. szappancsíkot nyomnak a kezedbe és 10000-ért szeretnének elsózni egy körömpolírozót?
2010. nov. 22. 15:34
 1/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Engem ugyan meg nem állítanak. Menetközben mondom: köszönöm, nem kérem. És kész,

2010. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja,... ja... :-DDD

Miért kell megállni?!


Én sem állok meg és ha látom, hogy egy ilyen kiszúrt és megindul felém, én már jelzem is neki menetközben, hogy smafu az ügy, keressen más balekot!


Ugyanez van a kérdőív-kitöltőknél, képeslap-árusoknál, reklámlap-szóróknál, stb...


Szóba sem szabad állni velük!!!

2010. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Én sem állok meg, csak kellemetlennek érzem hogy kerülgetnem kell őket, vagy gyorsítanom. Ha érdekelne a termék, odamennék.
2010. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem nézek rá. ez elég egyértelmű célzás. vagy ha mégis, akkor csak bólogatok, hogy nem.aztán megyek tovább.
2010. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De, eléggé, főleg, hogy, nos én a többségre még allergiás is vagyok.

A másik kedvencem, amikor ingyen megpucolják a szemüvegem. Pucolják a sajátjukat!

2010. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem nem szoktak gyakran megállítani.

Levegőnek kell nézni őket.

2010. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérlekszépen neki az a munkája, hogy ezt tegye. Nekik is biztos elege van a bunkó vásárlókból :P
2010. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy izraeli cég. És nagyon jó dolgaik vannak ám! Én csak azt nem értem mi értelme, hogy angolul beszélnek az eladók, csak nagyon picit magyarul. Annyi külföldi nincs ezekben a plázákban.
2010. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg szoktam mondani, hogy sajnálom, kollégista vagyok, és nincs pénzem felesleges dolgokra.
2010. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!