Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért közösítenek kis és...

Miért közösítenek kis és miért csicskáztatnak?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok egy élelmiszer boltban gyakorlaton.

Már nagyon unom hogy én annyit dolgozok mint egy állat fáj már a derekam más meg, beszélget, meg normálisan eszik,vagy telefonál, míg én meg hatom magam.Miközben ő 70ezerért van ott, én meg csak 12ezerért.Ráadásul most ez a nő aki ezt csinálja egy 23éves csaj, eddig jól elvoltunk, de mostmár beéget mások előtt.De amúgy ha ketten beszélgetünk elvagyunk persze utána megiszom a levét mert az a lány megint megkér kis nyájasan hogy jaj rakd már ki mondjuk a tejeket vagy stb ami az ő feladata lenne,ő pedig elmegy beszélgetni egy bizonyos nővel.Aki állandóan velem olyan kényesen beszél meg ilyesmi de csak velem.

Ma például bevittem annak a fiatal csajnak magamról egy képet hogy milyen a koktélruhám,és beszélgettem előtte a pénztárossal,jelzem nem is vihogtam de ő már mondta ki vihog itt, a másik nő előtt.És akor már kedvem ne volt megmutatni a képet, erre megmutattam vagyis átadtam a pultnál, aztán ketten megnézték mondták hogy jó meg az idősebb mondta hogy óó koktélozni is fogsz a másik fiatal csaj visszaadta aztán köszönés nélkül elment,olyan rosszul esett x(

nem tudom hogyan kéne bizonyítanom vagy visszavágnom.


egy 18éves lány


2010. nov. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinàljàk ezt veled,mert gyakorlaton vagy,és ki akarjàk hasznàlni,hogy te még kezdõ vagy.Ne törõdj velük majd csak tul leszel rajta.
2010. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem lépsz sose fognak békénhagyni. Mondd meg gyakszi miatt vagy ott. és nem azért h más egyéb dolgokat bízzanak rád.

Nehogymár kihasználjanak.

18/F

2010. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Okos légy, szép lassan dolgozgassál, emelni nem kell túl nagyokat.Miért is kellene mások munkáját elvégezned?

Csicskáztassák a halszemű anyjukat. A gyakorlat nem azt jelenti, hogy azt gyakorolod, hogy hány ember munkáját tudod elvégezni.

Nem kell neked mindenáron jópofizni a r-ibancokkal, ha nem tudnak kedvesek lenni, akkor ne foglalkozz velük. Egyszer majd csak letelik neked ez is.

2010. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Mert csicska vagy.
2010. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én sem néznék fel arra, aki egy szó nélkül hagyja, hogy ugráltassam...
2010. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd.. Csináld a feladatodat és kész.. Semmi többet, szívességet egy ilyen ostoba, bunkó nőnek ne tegyél..


Ha nem tetszik, csináljon amit akar.. amúgy se vagytok barátnők, akkor had utáljon nem? mindegy mit csinálsz, az ilyen hülyék nem változnak.


A lényeg, hogy te csináld azt ami helyes, és a feladatod.


Mennyi van még a gyakorlatból?

2010. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

Szerencsére csak júniusig leszek itt gyakorlaton.

2010. nov. 24. 08:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szebb vagy náluk,de legyél okosabb is!
2010. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mitt vársz a mai világban ilyen köcsögök az emberek.Még szerencse,hogy nem cigányok a munkatársaid,mert akkor még kutyábbak lennének.
2010. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!