Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok gyakorlaton...

17 éves vagyok gyakorlaton vagyok egy boltban és folyton engem csicskáztatnak hogy hozzál be ezt hozz be azt sepregess stb! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mütöttek és nem kellene nagyon nehezeket emelgetnem és a boltba folyton nekem mondja a többi eladó vagy ha gyakszis hetem van állandóan nekem kell sepregetnem elegem van ebből!Hogy mondjak végre nemet?
2010. márc. 3. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

mondhatsz nemet max meghúznak év végén.

A tanulók, az újak kapják mindig a szar melót. ez így volt régen, így van most és így lesz később is

2010. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
.... keress más gyakorlati helyet , most te GYAKORLATON vagy :D szval ök tettek neked szívességet hogy megengedték hogy ott legyél , sztem mással is csinálják ezt nem csak veled. Törődj bele.
2010. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szólj a cipekedés miatt, meg kell, hogy értsék a műtétet. a sepregetés alól azonban, nincs kibúvó sztem.
2010. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Igazad van, ha műtötték akkor a zárójelentéssel vagy háziorvosi igazolással "felmentheik" a pakolás alól
2010. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legyél alázatos. Ne azt mutatsd, hogy kelletlen vagy, hanem menj eléba a dolgoknak és ajánld fel a segítséget.

Egyébként ez a dolgok rendje.

De hidd el egy kis alázat sokat tud segíteni!

2010. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem emelhetsz, akkor később hogy fogod a munkádat ellátni?
2010. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem tom milyen gyakorlat, de szolj h szeretnél valamit tanulni is a gyakorlaton mert azért van a gyak. meg hogy ebböl neked kell irni vmi dogát és akkor nem fogadják el ha csak ezt irod...
2010. márc. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem meg csináld, amit mondanak. erre több okot is tudok:

hamarabb abbahagyják,

többet tanulsz --- én kereskedelmi manager vagyok, amikor kezdtem, én takarítottam még a szart is az osztályomon - egy hiperben -, ma már mindent tudok a melóról-mit mennyi idő alatt lehet megcsinálni, és számon is kérem az embereimen, ha szüttyögnek, mert én is csináltam, pontosan tudom, mihez mennyi idő kell...

és még egy: mindig tiszteletek, nekem soha nem kellett megküzdenek azért, hogy elfogadjanak az alkalmazottaim, és azt csinálják, amit mondok, mert látták, hogy nem büdös a meló, én is tudok dolgozni, nem csak dirigálni...

2010. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!