Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza lesz Nostrad...

Szerintetek igaza lesz Nostradamusnak?

Figyelt kérdés

Szerinte most Novemberben fog elkezdődni a III. világháború.

Van rá esély? A Koreaiak elkezdték fenyíteni egymást lehet ebből valami komolyabb? Én bevallom eléggé szkeptikus vagyok.


2010. nov. 23. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

azt a népnyúzó sárga vadmalacot meg az egész családját már nagyon régen seggbe kellett volna rúgnia valakinek, szóval remélem lesz valami.

utána jöhet Irán, aztán majd ha már nincs szükség az olajra, akkor a Szaúdiaknak is a körmére lehetne nézni.

2010. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira lesz igaza, ahogyan 1999 júliusára a terror fejedelmének eljövetelét jövendölte.


Vagyis semennyire.

2010. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy világháború egyik napról a másikra indul el?

A II. világháborút húsz éves "előjáték" előzte meg, ha az I. világháborút és annak a minimum 100 éves "bevezetését" nem számoljuk.

Szerinted mindez elérhető egy hét alatt?

Ugye nem várod, hogy ezt bárki el is higgye?


Nostradamus pedig egy tehetséges költő volt, de semmi több. Tudta mitől döglik a légy és írt több ezer négysorost, kellőképp homályosan, amiből, a nagy számok törvénye alapján, néhány tucatnak szinte muszáj "beválnia".

Olvastál már Nostradamus próféciákat? Mert én már több százat. Soha nem mond semmi konkrétumot. Minden jóslata minimum két féle képen értelmezhető.

Tényleg meglepő, mennyire illenek egyes versei egyes eseményekre, de én onnantól nem hiszek ezeknek, ha van olyan, amelyik egyszerre jósolja meg az 1941-es angliai csatát és 2001. szeptember 11-ét.

2010. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha már 1999, egy régebbi könyv szerint a 3. vh kirobbanása arra a dátumra lett megállítva. Mivel a könyv kifejezetten a jóslatokra specifikálódott, gondolom nem ostobaságot beszélt. Gondolom, mivel akkor elmaradt a háború, áttették egy másik időpontra.

Egyébként nekem is megfordult a fejemben a dolog. Pedig már épp kezdtem örülni, hogy nincs arra mutató jel, hogy háború törjön ki.

2010. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy idén novemberben világháború törjön ki, ennek egy héten belül meg kell történnie, mert holnaphoz egy hétre már december lesz.


Egyébként sincs benne a levegőben egy világméretű háború.

2010. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nostradamusnak már igaza volt.
2010. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 22:37-es!

Ezt kifejtenéd bővebben is?

2010. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ezma vagy má a 6 odik ien kérdés -.- már unom a kereső gombot nemtudod használni ?
2010. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Várd csak ki mi lesz 2012 decemberének első felében! :D
2010. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Korea nem olyan nagyhatalom, amitől Európa is retteg.
2010. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!