Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ön a lányát egy pirézhez vagy...

Ön a lányát egy pirézhez vagy egy cigányhoz adná szívesebben feleségül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pirézhez!!! (amúgy vágom, de akkor is pirézhez :)
2010. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pirézhez, még ha fantom is, de amúgy kinőttünk már abból, hogy a szülő dönti el kihez adja a lányát. legalábbis a legtöbb európai népnél nem szokás már.
2010. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mert kirekesztőek vagytok
2010. nov. 24. 16:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg realisták.


Sokszor van az, hogy magával a jelölttel semmi baj, sőt, sokszor magával a családdal sem (ismerek én is rendes cigány srácot, nincs vele semmi gond, majdnem éltanuló volt az osztályban, bár a szüleit nem ismertem) ellenben a rokonsággal nem szívesen találkoznék. És a cigány rokonság min 100 fő, és baromira nem érdekli őket, hogy mi a véleményem a velük való találkozásról. FOGOK velük találkozni, és nincs vita...


Másik meg: ez nem kirekesztés, hanem önvédelem... Ha te ennyire egyetértesz velük, hajrá, élj le pár évet egy csak cigányokkal lakott helyen. És ha mondjuk 5 év múlva megkérdezem, hogy na, akarsz-e költözni máshová, ahol a cigányság aránya jóóóval alacsonyabb (és ők magyaroknak tartják magukat...) és te azt mondod, hogy nem, te maradnál, mert jól érzed ott magad, beismerem, én vagyok a kirekesztő :)

2010. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is pirézhez. Minden tiszteletem azé a cigányé, aki dolgozik, becsületesen felneveli a gyerekét. De sajnos a többséget a dolgozó magyar tartja el. A kínaiakat is visszazavarnám Kínába.
2010. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Cigányhoz semmiképp, pirézek meg nem léteznek.
2010. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
eléggé agyhalott egy visszavágás, hogy mennyire kirekesztőek vagyunk. nulla érv. szokásos, megszoktuk.
2010. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyetemet végzett emberhez:

LEHET CIGÁNY IS


:) :) :)

2010. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pirézhez, mert nekik jó tulajdonságuk, hogy külföldiek !:)
2010. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz, amelyik normálisabb... még akkor is, ha ez a pirézes már lejárt dolog.
2010. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!