Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha elutazok...

Miért van az, hogy ha elutazok egy nagyobb városba (mondjuk 150-200ezer lakossal), egy csomó érdekes embert látok és valahogy az az érzés fog el, hogy szívesebben élnék ott?

Figyelt kérdés
Ott ahol élek, úgy érzem nem lehet random ismerkedni és kedvem sincs hozzá, viszont amikor hébe-hóba elutazok egy ilyen városba, az az érzés kap el amit fentebb leírtam.
2011. máj. 20. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek veled, én is folyton ezt érzem. Itt falun legfeljebb a Manci meg a Terka nénit tudnám megismerni. Nincsenek is igazán jó stílusú emberek errefelé, biztos nem árad a kultúra vagy nem tudom. Mindenestere alig várom már az egyetemes éveimet, hogy végre körbe legyek véve emberkékkel:D
2011. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!