Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek hogyan telt a 2010-es...

Kinek hogyan telt a 2010-es éve, milyen változásokon mentetek keresztül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 14:59
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Januárban kiderült, hogy megint babát várok, ami 5,5 év után villámcsapásként ért. 38 évesen, 2 nagyobb gyerek mellett már nem számítottam rá. Így örömteli babavárással telt idén 8 hónap. Szeptemberben kezdte a fiam a sulit, ezt is meg kellett szokni.

Viszont sokkal türelmesebb, lojálisabb lettem, mint előtte, ráadásul sose gondoltam volna, hogy ilyen jó a szervezőkészségem…

És Neked, kedves kérdező?!

2010. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát semmi különös illetve jó nem történt.

persze itt a gyönyörű kislányom aki bearanyozza minden napomat!

de nem sikerült az éven saját házat vennünk (anyósék lakunk).

a férjem sok időt tölt külföldön (ott dolgozik hogy tudjunk haladni).

és volt egy " kis" nézet eltérés tesómmal és párjával,ami azóta se oldódott meg és nem is fog egy hamar.


de imádom a férjem és a lányom!és ez számít más nem!


remélem jövőre jobb lesz.


ezúton is kívánok mindenki az ideinél is jobb,boldogabb,szeretet teljesebb 2011-es évet!



24N

2010. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát... Ugyanúgy depressziós vagyok, mint évek óta. Ugyanúgy kikészítenek a mindennapok. Elvesztettem pár embert, de megismertem sok újat. Augusztus közepe óta rengeteget nevetek, ami ezelőtt ritka volt. :)

Teljesen átlagos év volt.

2010. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lakást vettünk, gyerekünk született. Úgyhogy eddigi életem legmozgalmasabb éve volt. :)
2010. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Januárban még lelkileg össze voltam törve a munkahelyem elvesztése miatt, majd egy beszélgetés után, elhatároztam megint megpróbálom a főiskolát, és megvalósítom egyik nagy álmom. Találtam is itt helyben, csak biológiát kellett hozzá tanulnom, akkor úgy döntöttem, mivel időm engedi megcsinálom belőle az érettségit, 3hónapig otthon tanultam, és bejártam órákra volt középsulimba. majd sikerült bekerülnöm egy tanfolyamra ahol angolt és számítógép kezelést tanultam , közben készültem az érettségire, ami sikerült is. Közben voltunk k barátommal Bécsben és Sopronban, láttunk pandát és koalát is:-). majd felvettek a fősulira is, végre eljutottam Krakkóba és Auschwitzba is (hátborzongató hely), illetve még a gólyatáborba is elment. Most vége a tanfolyamnak, éppen dolgozok, mellette pedig tanulok a vizsgáimra. Álmomban sem gondoltam volna, hogy így alakul az életem, de nagyon örülök neki, és most már nem bánom, hogy így lett!

26/l

2010. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!