Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » BUÉk mindenkinek hogyan telt...

BUÉk mindenkinek hogyan telt a 2010-es évetek? Tettetek fogadalmat idén?

Figyelt kérdés
személy szerint nekem nem volt olyan rossz szerintem az ideji szarabb lesz :(
2011. jan. 1. 00:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se telt rosszul, elég átlagos volt, de legalább nem telt rosszul. BUÉK!!!
2011. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a 2010 nagyon rossz volt minden szempontból.És a 2011 lehet,hogy még rosszabb lesz???Mert éjfélkor magmban voltam,összevesztünk a párommal úgy túnik végleg.De ha pozitívan nézem,lehet,hogy ezért lesz jó a 2011.NÉLKÜLE
2011. jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem egész jó volt.. a gimi istenien bevált, az osztály jófej, igaz nem jöttem össze a fiúval aki tetszik nekem, bár nem tudom h ő h van velem..
2011. jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
mozgalmas évem volt, de jó. megtalált a szerelem minket vagy mi találtuk meg egymást :)
2011. jan. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hihetetlen volt ez a 365 nap, a legtöbb dolgot 2010-ben próbáltam ki és szinte annyi mindent átéltem egy év alatt amennyit más egész életében sem. Voltam nagyon padlón és voltam nagyon csúcson, most a középmezőnyben evezem. Fogalmam sincs mi fog velem történni az idén egy ilyen év után, szerintem épp úgy lesz jó és rossz is. 18/F


Viszont valamit nagyon elbaltázhattam, ha a szilvesztert egyedül kell töltenem és ilyen kérdésekre válaszolgatok, fogadalmakat nem tettem, nem kezdem az évet felesleges korlátokkal.

2011. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
akkor többségébe nem volt olyan rossz
2011. jan. 1. 00:32
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz ez az év, de a 2011-es várhatóan még jobb lesz. Anyagilag legalábbis mindenképpen. 35ezer Ft-nyi hitelünk járt le, ennyivel több marad havonta a családi kasszában. Szóval egyelőre jól kezdődik.
2011. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Volt egy vetélésem,depreszziós léettem, ez miatta nem engedte a munkanélküli ,hogy befejezzem a sulit, a párom megcsalt, 3 nap alatt kellett keresnek másik lakást, másnap elvesztetem a munkahelyem ,harmadnap ellopták e telómat. majd majdnem megműtöttek méhen kivüli terhesség miatt (ami időbe kiderült pont a műtét előtti utolsó vizsgálaton hogy nincs) most a párommal megont összevesztem ,mert fontosabbak a barátival való bulizás, és a szilveszter egyedül töltöm. És voltak még kisebb dolgok is. Sajnos boldogság kevesebb.remélem a 2011-es év másabb lesz
2011. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát akkor reméljük jobb lesz ez az év :)
2011. jan. 1. 00:38
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Furcsa, tartalmatlan év volt.

A mostani tele lesz!

2011. jan. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!