Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyit érhetnek: kb.1930-tól...

Mennyit érhetnek: kb.1930-tól bélyeg,1928-as Új Idők 1928 l. félév könyv, Tolnai Világtörténelem harmadik kötet 1910? (kép)

2010. nov. 29. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A bélyegekről csak annyit tudok,hogy vannak bélyegek amik értékesebbek ha nincs rajta pecsét...Viszont megnéztem a könyvet amit linkeltél..Mivel a kép is borzalmasan rossz,így nem sok mindent látok belőle..De azt rögtön észrevettem,hogy a könyv borítója bár eredeti,de rossz állapotban van,és mintha a könyv gerincborítója nem lenne meg..Egy másik rossz fotón látni,hogy maguk a lapok is szét vannak esve..

(Jobb képek kellenének,hogy többet láthassak belőle.)

Nem árt tudni pár infót is..Ugyanis a Tolna Világtörténelem elég sok példányban készült.(az én birtokomban is van,éppen most retusálom,mert hasonlóan rossz állapotban van 1919-es pld.) Az értéke függ a példányszámtól.(ha sokat nyomtattak kevesebb az értéke,mert több is lehet belőle)

Minél megkíméltebb,minél eredetibb állapotban van ez is emeli az értékét.Az is számít,hogy az oldalszámok hiánytalanul megvannak-e,és milyen állapotban vannak maguk a lapok is..

Ha el szeretnéd adni,akkor jobban jársz ha előtte megcsináltatod egy szakemberrel aki eredeti állapotba hozza vissza,és utána értékesíted..De sok százezreket ne várj a könyvtől..Ilyen rossz állapotban az Antikvárium jó ha 5000 forintot ad érte..(jó állapotban,kevés pld.számmal jóval többért is tudok értékesíteni)

2010. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!