Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Menők" vagy "bénák"? Van egy...

"Menők" vagy "bénák"? Van egy olyan gondom, hogy kezdem azt sem tudni hova tartozom.:S az osztályban 2 fő csoport van, a fent említettek.

Figyelt kérdés
Régebben egyértelműen menőnek számítottam, de egyre jobban kezdem kívül érezni magam ezen a bűvös körön. Senki sem vágta hozzám hogy nem szeret, és lehet hogy hülye vagyok, csak azért mert nem kérdezik meg minden programon csak tőlem, hogy "x nem akarsz eljönni?" (lehet csak engem érint érzékenyen) és egy ideje elkezdtem a úgynevezett bénákkal spanolódni. Nincs velük különösebben semmi baj, csak kicsit zavaró számomra az egyéniségük :S Ha egyre többet leszek valakivel akkor kezdek elhidegülni a másik résztől. Nem sokára lesz a kirándulás, és eddig 3 házba is meghívtak és inkább mennék a régebbi barátaimmal akik a menők, csak hogy szeptemberben volt egy összeveszésünk és azóta nem 100%os a kapcsolatunk szerintem:S
2009. jan. 16. 19:26
 1/8 anonim válasza:
100%

annak idején menő voltam. és megkedveltem egy embert a "lúzerek közül". tudod mit csináltam? azt, h megvédtem az embert, és kijelentettem, h bármi is lesz, én vele ugyanolyan jóba leszek, mint a menőkkel. kinek akarsz te tulajdonképpen megfelelni? a menőknek, vagy a bénáknak? vagy esetleg magadnak?! vállald fel önmagadat. próbáld meg megvalósítani azt a környezetet, ahol jól érzed magad.

ha tényleg menő vagy. ha tényleg egyéniség vagy, akkor cselekedj úgy, ahogy jónak látod. én mindkettővel barátkoznék, átszabnám a határokat a jófej bénák, és a jófej menők között. áttörném a jeget. annak idején, amikor elkezdtem fiúkkal barátkozni, én voltam az egyedüli csaj, aki egyáltalán hozzámert szólni fiúkhoz. utána szépen mindenki nekibátorodott, és megszűnt ez az amúgy dedós ellentét. szerintem légy önmagad, vállald be mindkettőt. az hogy kivel leszel a táborban, azt csak te tudod eldönteni, és ebbe nem is akarok beleszólni, elmondtam a véleményem arról, amiről tudtam. sok sikert!

2009. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
amúgy most mitől menő egy ember???? a kemény szövegei miatt vagy mert szeret a közép pontban lenni vagy miért mert én ismerek egykét olyan embert aki menőzik a haverjai előtt de amikor arra kerül a sors hogy verekedésbe torkollik az ügy akk meg elszalad na ilyenek a mai menő emberek vagy mi mert hülyéből sok van
2009. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen menő gyerek, csak feltűnősködő gyerek. És nincsen béna, csak rendes gyerek. De jó a kérdés: mitől menő valaki? Az ivástól, a cigizéstől? Attól, hogy folyton beszól az órán még a tanárnak is? Attól, hogy megver valakit?

De ha neked béna nem értem, miért barátkozol vele. De ezt NEKED kelle eldönteni. A SAJÁT értékrended szerint kell ítélned.

2009. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy is-is
2009. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadóhoz hasonlóan, én is Régen "menő" voltam, aztán megismertekedtem , 4 lánnyal akik szintén nem voltak lúzerek, csak a menők utálták őket..egy alkalommal hatalmas botrány keveredett és én a 4 lány mellé álltam...mindenki imádott az osztályban régen, most meg én is az un. lúzerek közé tartozom..de nem bántam meg, mert most már igy külső szemlélőként nézve a menőket, rájöttem milyen undoritó , és GÁZ, tényleg gáz a viselkedésük.. :-)
2009. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Menők...vagy bénák...Már a csoportok megnevezése is gyerekes!

Mitől menő a menő? Hangadó? Cigizik? Drága farmert hord? Földbedöngöli a "bénák érzéseit?


És mitől béna a béna? Nem sportol olyan jól? Csendes? Nem veti meg a tanulást, csak hogy bulizn menjen? Van felelősségérzete, és így gátlásai?


Tudod, ha valaki, folytona zon aggódik, hogy lehetne menő, azon veszi észre magát, hogy elveszti a személyiségét, görcsösen próbál megfelelni, és nem élvezi az életét...A "bénák" azért bénák, mert a "menők" magukalá helyezik őket, amolyan "te alacsonyabb rendű vagy, Hallgass a neved" módon...Az én magánvélemyényem az hogy ez szánalmas, mert ha egyszer meghallgatsá, talán olyasmit tanulhatna tőle ami egy életen át elkíséri!



Fölösleges azon gondolkodni hogy melyik csoporthoz akarsz tartozni, gondolkodj inkább azon, hogy kik azon az emberek akikben megbízol, kik azon akik tényleg a barátaid, és kik azok, akik akkor is melleted lesznek, ha felveszel egy divatjamúlt tréningnadrágot...vagyis nem a külsőségeket nézik, nem mérik mércével a menőséget, hanem te kellessz nekik...a személyiséged!

Természetes hogy jobb "menőnek" lenni...amikor nem rajtad nevetnek, hanem te nevthetsz másokon...ezesetben ott van a lehetőség amit az elsőválaszoló írt: Emeld ki a barátaidat! Legyenek ők is a te csoportodban, a "menők" közt.



Vagy jobbat mondok: Alapíts egy új csoportot...nem kell bénának lenni, de menő se leszel! egy köztes állapot, bárkivel beszélhetsz...bárkivel lóghatsz, mert független vagy!

2009. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Abba a csoportba tartozz amelyikbern jobban érzed magad ha az úgynevezett "bénákkal" lógsz, a saját szemedbe menő leszel, ha a "menőkkel" lógsz, akkor is. Ez csak rajtad múlik.

Válassz te, ezt csakis te tudhatok hol érzed igazán "otthon" magad!

2010. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy Balázs Fecó szám.
2013. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!